סגנון בלוג

לימודי צילום בעידן הסמארטפונים

עידן הסמארטפונים – שהתחיל בסך הכל לפני 10 שנים, כשהאייפון הראשון הושק ביוני 2007, למרות שרובנו מתקשים לזכור איך התנהלו החיים בלי טלפון שהוא בעצם גם מחשב – גורם לשינויים משמעותיים בתחומי חיים רבים. בפרט השתנה במידה ניכרת עולם הצילום, ולא רק בזכות המצאת הסלפי… הטלפונים החכמים הפכו את כולנו לצלמים חובבים עם פוטנציאל להפוך גם למקצוענים בתחום שמשלב מיומנות ...

קרא עוד »

על עבודה באנגליה בתחום היזמות הטכנולוגית ופיתוח האפליקציות

יחד עם ההתפתחות של הטלפונים הסלולאריים והמכשירים הניידים בשנים האחרונות, ניתן לראות התפתחות משמעותית בתום פיתוח האפליקציות והזדמנויות בתחום.

קרא עוד »

על רילוקיישן לצורך עבודה בעמק הסיליקון והשקעות נדלן בארהב

נדמה כי ההמצאה הגדולה ביותר היא האייפון- אותו מכשיר אשר אי אפשר להסתדר בלעדיו. עבור עובדי מתכנתים ומפתחי אפליקציות הקשורים לתחום השמיים הם הגבול ורבים מהם מנצלים את ההזדמנות לבצע רילוקיישן לצורך עבודה בעמק הסיליקון. לצד העבודה הזוהרת והסביבה הנעימה, רבים מהם חושבים גם על היום שאחרי ומעוניינים באפיק הכנסה נוסף כדוגמת השקעות נדלן בארהב.

קרא עוד »

יזמים? סטארטאפיסטים? זוהי קריאה להירשם לתחרות ולקבל פרסים ואולי אף השקעה!

מוזמנים לערב פיצ'ים ומשקיעים בשיתןף משרד עו"ד יגאל ארנון והרצאתו המדהימה של לירן מיוסט, מייסד קומו "מרעיון לאקזיט".

קרא עוד »

יזכור

יזכור

קרא עוד »

דגשים לגיוס הון והלוואות לעסקים לצורך פיתוח אפליקציות מתקדמות – bizlend

המדינה שלנו ידועה כמדינת הסטארט אפ עם מוניטין בינלאומי. בישראל יש אלפי חברות הזנק ומפתחים מוכשרים ובמיוחד בתחום פיתוח אפליקציות. במקרים רבים בתחילת הדרך יש צורך בגיוס הון התחלתי.

קרא עוד »

אפליקציות ישראליות | iCarMode – בגרסה חדשה ומשודרגת [4.0]

הגרסה החדשה של iCarMode, היישום הפופולרי עבור מכשירי אייפון, ממצבת אותה כיישום לוח מחוונים אמיתי למכונית, המציעה זרימת נתונים בזמן אמת מהמחשב של המכונית.

קרא עוד »

יום הזיכרון לשואה ולגבורה


קרא עוד »