יום חמישי , נובמבר 23 2017

חינם לזמן מוגבל | The Last Defender HD – משחק הצלפים

אוהבים משחקי מלחמה? נשק, פיצוצים, יריות, אקשן וכל הבלאגן מסביב? אם עניתם על כך בחיוב (קרוב לוודאי שכן) אז תחזיקו חזק וקחו אויר, כי משחק היריות בין המשובחים שנמצאים באפסטור מוצע כעת להורדה בחינם לזמן מוגבל!

The Last Defender HD הוא משחק יריות מרהיב ביופיו, משחק שיכניס אתכם אל תוך הלב של ההגנה המודרנית. בתור שכירי חרב תהיו מצוידים בציוד לחימה מתוחכם ביותר ונשק רב עוצמה, כדי להגן על סודה של החברה שבה אתם חיים.

במשחק תהיו מצויידים גם בכוונת טלסקופית ותהיו חייבים להרוג ולהשמיד את כל הנקרה בדרככם החל מחיילים, טנקים, מסוקים מטוסים ומה לא! וכל זאת כמובן בצליפה מדודה ומדויקת היטב, ממש כמו בקורס צלפים! אם כל זה לא מספיק לכם אז תאלצו גם להתמודד עם מפגעי מזג האוויר שאמא טבע מנחיתה עליכם. ככל שתתקדמו בשלבי המשחק, ככה תתקדמו לעבר עיטור הזהב.

מאפייני המשחק

  • 45 משימות ב 3 אזורי קרב שונים.
  • 29 אתגרים ב 3 רמות קושי שונות.
  • 8 סוגי אויבים.
  • 7 סוגי תחמושת שונים.

המשחק מוצע להורדה בחינם לזמן מוגבל – מהרו להוריד אותו לפני שיגמר. אתם עוד כאן?

אריק שיינר

אריק שיינר

שמי אריק שיינר בן 30 מעיר האבות-באר שבע, מעריץ מושבע של כל מוצרי אפל בכלל והאייפון בפרט. את האייפון הראשון שלי רכשתי לפני כשנתיים, ומאז התאהבתי. ביום יום אני אוהב להתעסק בכל מה שקשור לאייפון ומשתדל תמיד להיות עם אצבע על הדופק בשביל להביא לכם את הכתבות הכי מעניינות. לפניות/טענות/בקשות בנושאי האתר בלבד ניתן לפנות אליי למייל בכתובת הבאה: arik-sheiner@iphoneil.net

כתיבת תגובה