יום שלישי , נובמבר 21 2017

מחשבון מזונות ילדים – חדש באפסטור!

מחשבון מזונות ילדים, מאפשר שיערוך של סך מזונות הילדים שישלמו על ידי בן/בת הזוג לפני הכניסה להליך משפטי. המחשבון נועד להורים שבוחנים את האפשרות להתגרש ומתלבטים מהו סכום מזונות הילדים שיהיה אליהם לשלם או לקבל.


כעת תוכלו להזין את כל הנתונים הרלוונטיים הקשורים להוצאות הגידול והמחיה של ילדכם ולקבל הערכה מהו הסכום שתדרשו לשלם או תקבלו עבור מזונות ילדכם.
האפליקציה מאפשרת לכם להזין פרטים רבים תוך שהיא מובילה אתכם על פי קטגוריות על מנת שלא תשכחו דבר ותקבלו תמונה ברורה של הוצאות גידול הילדים.
האפליקציה תאפשר לכם להסיר את העננה של אי וודאות לגבי סכום מזונות הילדים.

הערה חשובה – המחשבון בנוי עבור בני זוג יהודים על בסיס הדין העברי, תוצאות החישוב מבוססות על אומדן ממדגם של פסקי דין שונים. הוצאות מזון וצרכים בסיסים – מגולמים במחשבון לפי יחס הכנסה מספר הילדים וגילם.

גיא פדל

גיא פדל

שמי גיא פדל, מנהל בכיר באתר, וחובב מושבע של האייפון. את תרומתי לאתר אני מספק במתן כתבות, עזרה באיסוף מידע מהרשת, ותמיד נמצא עם היד על הדופק בכל עדכון חדש או מידע ראשוני, במטרה להביאו לגולשי האתר. בן 26, אוהב את החיים ואת האתר בפרט.

2 תגובות

  1. עוד אפליקציה מיותרת שאמורה רק לייחצן עו"ד מסוים.
    אני מאוד מקווה שאף אחד לא מסתמך אפילו לו במעט עד מספרים שיוצאים מתוכנה כל כך כללית, זה בדיוק כמו לחשב משכנתא בכל מחשבוני המשכנתא שמפוזרים פה ושם.

כתיבת תגובה