יום שישי , נובמבר 24 2017

הגרלה נושאת פרסים – והפעם איך למשוך נשים

צוות האתר בשיתוף חברת Crazy Labs, חברו ביחד על מנת לאפשר לכם לזכות ב-8 רשיונות חינם.

כולנו יודעים שיש דיון אינסופי בין גברים לנשים. אם אתה גבר, אתה דן את הנשים. אם את אישה, את בטח דנה בנושא של התנהגות הגברית. כולנו רוצים לדעת איך בני המין השני חיים, מה הם אוהבים ומה גורם להם אושר. זה דבר נורמאלי, כי כולנו מקבלים את החיים ביחד עם בני זוג מהמין הנגדי. נשים רוצות להבין את הגברים בזמן שגברים מנסים להבין איך ליצור משיכה אצל הנשים. אף על פי שאין לנו תשובות לכל השאלות האלה, אנו ננסה לעזור לגברים ליצור את המשיכה הנשית.

ההגרלה הסתיימה

כל אחד מאיתנו מתנהג שונה בזמן שמנה ליצור קשר עם מישהי מהמין הנשי. וזה תלוי עד כמה יפה אנחנו חושבים אותה. אם אתה רווק ומחפש בת זוג, קרוב לוודאי שאתה מתרגש ובאותו זמן גם נלהב. ואלה שכבר נשואים בכלל לא מתרגשים לרגע. בגלל שכבר יש להם מישהי שהם אוהבים, אישה יפה אחרת לא ממש חשובה להם כמו למישהו שכן חושב על הכרויות איתה. רוב הגברים בגילאי 20 פלוס חושבים על דרכים לפתות את הבחורה, ויש כאלה שיקלטו את השיטה די מהר.
דבר הראשון זה בטחון. אבל יותר מדי מזה יכול להיחשב כיהירות. אף אחד לא אוהב מישהו שאוהב את עצמו יותר מדי, הרבה יותר מאחרים. אבל נשים מחפשות הכרויות עם גברים בעלי בטחון עצמי, כי זה עושה יותם יותר מושכים ממה שהם באמת.
דבר שני זה חזות. נשים יעדיפו גבר שיודע לטפל בעצמו וניראה ייצוגי. גב עקום, בטן בולטת ושיניים לא נקיות בהחלט לא מושכות אף בחורה. זה אותו דבר שתראו אישה מטונפת. ולבסוף, הצלחה זאת דרך נוספת למשוך נשים. בשנים אחרונות הצלחה הפכה להיות לדבר חשוב. אבל זה לא אומר שאתם צריכים לעשות מיליונים רק כדי לקבל הכרויות עם נשים יפות. פשוט תהיו מוצלחים בטחום שלכם, נשים אוהבות את זה מאוד.

כדי לזכות ברישיון כל שעליכם לעשות הוא להגיב לכתבה זו. צוות האתר יבחר באקראי 8 גולשים

גיא פדל

גיא פדל

שמי גיא פדל, מנהל בכיר באתר, וחובב מושבע של האייפון. את תרומתי לאתר אני מספק במתן כתבות, עזרה באיסוף מידע מהרשת, ותמיד נמצא עם היד על הדופק בכל עדכון חדש או מידע ראשוני, במטרה להביאו לגולשי האתר. בן 26, אוהב את החיים ואת האתר בפרט.

116 תגובות

 1. אני מאמינה שכל אחת ומה שהיא מחפשת, מה שיכול להשתנות בין שמיים וארץ בין אישה לאישה.. בשבילי הכי חשוב שהוא יהיה גבר חם ואוהב, ושיראה את זה כמה שיותר! 🙂 וכמובן ריח של גבר…

 2. חחח רק חנונים מיואשים ירצו את זה חחחח

  shirosh96 הגיב:

  חבל"ז..!

 3. מקווה לזכות .
  תודה לכם .:)

 4. איך למשוך אשה?

  שאלה מאוד מאוד טוב:)

  אני חושבת שאין כמו כוחה של מחמאה לאשה)
  כמובן כבוד ואהבה זה כל מה שצריך
  נו ופינוקים)
  בהצלחה לכל הגברים שיהיה לנו חורף נעים ויהיה עם מי להתחבק)
  אשמח לזכות בהגרלה

כתיבת תגובה