מדריך – איך להתקין את סידיה על מערכת הפעלה 4‪.‬2‪.‬1GM

במדריך זה אלמד אתכם איך להתקין סידיה על מערכת הפעלה 4‪.‬2‪.‬1GM, יש לציין כי המדריך הנל הוא למתקדמים בלבד ואין הכותב או צוות האתר אחראים על כל נזק כתוצאה משימוש במדריך זה, האחריות היא על המשתמש בלבד.

תוכנת Redsn0w שפורסמה לאחרונה בגירסתה 0‪.‬9‪.‬6b3 יכולה לבצע jb עבור רוב מערכות ההפעלה. 4‪.‬2‪.‬1GM בגירסה האחרונה לא מותאמת לעבוד עם Redsn0w מדריך זה בא לתקן את הבעיה.

שלב ראשון – ראשית, עליכם לבצע jb למכשיר באמצעות  Redsn0w

שלב שני – לאחר מכן, תצטרכו להפעיל שרת ssh ע"י התקנת חבילת OpenSSH ( הידור ) באמצעות redsn0w אשר ניתן ללמוד את שלבי ההתקנה בקישור הבא.

שלב שלוש – עליכם להוריד את סידיה Cydia.patc עבור iOS 4.2.1 מהקישור הבא ולהעתיק לנתיב הבא: /Applications/Cydia.app/Cydia_ directory בעזרת ssh כמובן. משתמשי חלונות יכולים להשתמש ב-WinSCP בעוד משתמש מק יכולים להשתמש בתוכנת cyderduck

שלב ארבע – על מנת לבצע עדכונים יש להפעיל את הטרמינל במערכת הפעלה מק. עליכם להוריד את קובץ הבינארי מהקישור הבא, והקליד את הפקודות הבאות:

שלב חמש – מעכשיו ואילך, בכל פעם שתרצו להפעיל את סידיה או ssh ישירות לתוך מכשיר האייפון תחילה עליכם להפעיל את שיטת "מדיניות הפריצה" בעזרת Redsn0w ישנה אפשרות העונה לשם Just boot tethered right now השתמשו בא.

תודה לכם ובהצלחה

אבי אבקסיס
שמי אבי אבקסיס, מייסד/כותב ועורך ראשי. נשוי + 3 וחובב מושבע של מחשבים וגאדג'טים בפרט, ואחד מהם הוא האייפון כמובן. את האתר הקמתי לאחר יציאתו של האייפון וזאת במטרה לספק במה לכל אותם בעלי האייפונים בארץ שלא מודעים לכל התוכנות שיש באפסטור, וזאת כמובן בשפת הקודש.
אבי אבקסיס
אבי אבקסיס

10 תגובות

 1. סתם שאלה שבטח שאו אותה כבר אלפי פעמים : מתי אמורה לזאת גירסה לא למפתחים? והפריצה שלה?

 2. לא נותן להתחבר ל ssh
  מה עושים?

 3. תלמד לבד יש מלא אנשים עם מודם נעול
  מצטער ותודה

 4. כל העבודה הזאת וIOS 4.2 כבר יצאה. אמרו שתוך כמה ימים תצא פריצה, מה כל הלחץ אני לא מבין…אגב, אמרו גם שיצא אנלוק מהר לאיפון 4, או שלא העלו את הנושא בכלל?

  ajeeb הגיב:

  נכון כמה ימים ויהיה טוב – מקווה

 5. ממש לא חובה רק מק. אפשר גם לינוקס ואפילו ווינדוס. בווינדוס הורידו PuTTy שזה נותן לך להתחבר ל SSH מווינדוס. שם אפשר לכתוב את אותם פקודות. חוץ מזה אפשר להוריד את cygwin שזה emulator של UNIX לווינדוס. בהתקנה בוחרים להתקין גם את openssh ואחרי זה ב cygwin כותבים " ssh root@ip.address " כאשר ה ip.address מסמל את כתובת האייפי של המכשיר שלכם. אישית אני משתמש בלינוקס.

 6. יש לי אייפוד 3G עם מערכת IOS 4.0 והתקנתי CYDIA דרך JELIBREAKEME
  ולא הוספתי שום סורס חוצ מהאקולו אבל יש לי גם סינפולריפו יש אפשרות שזה בא עם סידיה?

 7. יש לי אייפון 4 של פלאפון גרסה 4.2.1 ואני לא מצליך לעשות את זה אני ישמח אם מישו יעשה את זה עבורי ב תשלום כמובן? אם יש מישו שמעונן שיצור איתי קשר .תודה מי ראש

כתיבת תגובה