ברגע האחרון – משחקים חינמיים להורדה, והפעם Haypi kingdom

Haypi kingdom הוא משחק מרובה משתתפים אשר דיווחנו עליו בעבר. התפקיד שלכם הוא לנהל את הממלכה בימי הביניים. משחק עודכן לגירסה חדשה 2.0.1 לצורך התאמה למערכת הפעלה iOS4.

עליכם להגדיל את ייצור המשאבים, לצאת להרפתקאות ולאבזר את הכוחות שלכם עם יכולות מתקדמות תוך לחימה בשחקנים אחרים. היעד הסופי של המשחק הוא להפוך את הממלכה לחזקה ביותר בעולם העתיק.


Talking Tom Cat – טום הוא חתול המחמד שלכם, אשר יגיב על כל מה שתגידו לו בצורה מצחיקה. את טום ניתן ללטף, לדחוף אותו או להכות אותו במידה בא לכם לתפוס לו את הזנב תוכלו גם את זה לעשות.

הגרפיקה מדהימה ובתוספת הסאונד האיכותי וקולות הרקע עושים את המשחק Talking Tom Cat לאיכותי ביותר. מומלץ בחום.


המשחק הבא Disc Pool הוא משחק מבית היוצר של Miniclip החברה המספקת משחקי פלאש למחשב השולחני או הנייד ועכשיו זמין למכשיר האייפון האייפוד טאצ'.

במשחק Disc Pool עליכם לשחק "פול" בצורה שונה מהרגיל. כאן יש דסקיות במקום כדורים, המטרה מאוד פשוטה אך ברורה. אתם משחקים נגב יריב ( במקרה הזה המחשב או שחקן אחר בעל אייפון ) עליכם להכניס את הדסקיות לארבעת האחורים של היריב, זהירות לא להכניס את דסקיות של הצבע של היריב אחרת תיפסלו.

משחק כפי ובעל צבעים חדשים המתאימים לסגנון הרעשי של המשחק.

אבי אבקסיס
שמי אבי אבקסיס, מייסד/כותב ועורך ראשי. נשוי + 3 וחובב מושבע של מחשבים וגאדג'טים בפרט, ואחד מהם הוא האייפון כמובן. את האתר הקמתי לאחר יציאתו של האייפון וזאת במטרה לספק במה לכל אותם בעלי האייפונים בארץ שלא מודעים לכל התוכנות שיש באפסטור, וזאת כמובן בשפת הקודש.
אבי אבקסיס
אבי אבקסיס

כתיבת תגובה