אוסף משחקים להורדה בחינם, רק היום

כחלק ממדיניות האתר להביא לקוראינו ידיעות על כמה שיותר אפליקציות ומשחקים להורדה בחינם, היום תורם של 4 משחקים כאלו, שבדרך כלל תג המחיר שלהם הינו 0.99$ עבור כל משחק. לכן מהרו והורידו מ-App Store.

Lion Pride

Lion Pride הוא משחק שבו תצטרכו לערוב לטרף שלכם לצורך האכלת הגורים שלכם. תצטרכו להכין אסטרטגיה של הצבת מספר אריות לצורך לכידת טרף גדול שאריה בודד לא יוכל לצוד לבדו, בנוסף תצטרכו להגן על הגורים שלכם מפני טורפים אחרים בלילות.
למשחק 16 שלבים ולוח תוצאות אונליין לכלל משתתפי המשחק.

המשחק ביום רגיל עולה 0.99$ ורק היום הוא בחינם, מהרו והורידו לפני תום המבצע .

Mouse About

משחק אסטרטגיה חמוד שבו העכבר צריך לאכול את כל החטיפים שיש לו על המסך, היחוד של המשחק הזה הוא שעל העכבר לנוע מחטיף לחטיף ישירות בקו ישיר בלבד, ככל שמתקדמים בשלבים תכנון סדר אכילת החטיפים חשוב והכרחי אחרת לא תעברו את השלב. משחק חמוד ביותר.

המשחק ביום רגיל עולה 0.99$ ורק היום הוא בחינם, מהרו והורידו לפני תום המבצע .

Car mania

משחק מכוניוח חמוד שבו אתם צריכים להחנות רכב בחניה, נשמע פשוט נכון, תחשבו שוב. תצטרכו להחנות מספר מכוניות במקביל מבלי שהם יתנגשו אחד עם השני. המשחק מתחיל עם רכב אחר ולאט לאט מצטרפים אלכם עוד מכוניות מכיוונים נגדיים. במשחק תראו מגוון מכוניות אשר נוסעות במהירויות שונות דבר המגדיל את מורכבות המשחק.

המשחק ביום רגיל עולה 0.99$, עד יום שני הוא בחינם, מהרו והורידו לפני תום המבצע .

Jelly Invaders

זהו משחק חדש מבית יוצרי המשחקים :  Sky Force Reloaded ו iQuarium. זהו משחק יריות בו אתם צריכים לירות ביצור הגלי על המסך, מה שמיוחד בו הוא שהיצורים מגיעים במספר צבעים ואותו דבר גם התחמושת שלך, רק תחמושת כחולה יכולה להרוג יצור כחול ורק תחמושת אדומה יכולה להרוג יצור אדום, דבר המסבך את המשחק ויוצר מתח ועניין.

המשחק  ניתן להורדה בחינם למשך תקופת ההרצה של המשחק, מהרו והורידו אותו .

4 תגובות

 1. אהבתי את המיתקפה של המשחקים החינמים:-)
  (רק שימשיך)
  תודה רבה על העידכון.

  (0)
  (0)
 2. תודה על הפרסום, תמיד נחמד לשמוע על הנחות. (:
  אם אפשר להגות את הטקסט פעם הבאה, יש כמה שגיאות כתיב שהפריעו לי בעין...

  (0)
  (0)
 3. תודה רבה משחקים להעביר תזמן בעבודה

  (0)
  (0)

כתיבת תגובה