יום ראשון , ספטמבר 24 2017

האופנה עוברת לאייפון

טלי BK אשת סטיילינג אשר תחת הרזומה המפואר שלה, החליטה לכתוב פוסט באתרה על תוכנות לאייפון.

בנוסף ללימודי הפורמאליים בשנקר, שם אני מרצה כיום בקורס סטיילינג, את מרבית הידע שלי בתחום רכשתי מהאהבה שלי לאופנה וללימוד טרנדים עכשוויים. במהלך ארבעת השנים האחרונות אני עובדת עם לקוחות עסקיים ולקוחות פרטיים בכל הגילאים ובכל שלב בחיים. מנערה בת 15 ועד לגבר בשנות השישים, מסטודנט לתואר ראשון ועד למנכ"לית חברה… לכל אחד התאמתי חווית סטיילינג אישית ומחדשת.

במקביל לסטיילינג אישי לאנשים "רגילים" אני מעבירה סדנאות בנושא סטיילינג אישי והלבשה עסקית לנשים וגברים בחברות שונות ומגוונות.

טלי היא פריקית (במובן החיובי של המילה) של האייפון, וכחלק מאהבתה הבלתי פושרת לתחום האופנה, החליטה להרים את הכפפה ולסקור (בעברית) על אפליקציות העוסקות איך לא בנושא האופנה הקרוב לליבה שלא קיבלו מספיק התייחסות באתרים שונים. להלן רשימה של התוכנות שטלי סקרה:

  1. Style.com
  2. CHANEL
  3. Cool guy
  4. iTie Premium
  5. NIKEiD
  6. DRAMA – מגזין

להלן דוגמא שסקרה טלי באתרה על התוכנה Style.com

אפליקצית הבית של אתר העונה לאותו שם. כאן תוכלו למצוא עדכונים על תצוגות האופנה העדכניות ביותר ממוינות לפי מעצבים, נשים וגברים. כל תצוגה מלווה בתמונות איכות (הניתנות לדפדוף הכל כך ייחודי לאייפון) המסכמות את קולקציית התצוגה.
תוכלו לשוטט בבלוג רכילות אופנה וכמובן לראות תמונות של "אירועי מפורסמים" – שווה מידי פעם להציץ ולהתעדכן באופנה עכשווית של מפורסם זה או אחר.
צפו באתרה של טלי ועל התוכנות שהיא סקרה בנושא האופנה , מומלץ בחום.
אבי אבקסיס
שמי אבי אבקסיס, מייסד/כותב ועורך ראשי. נשוי + 3 וחובב מושבע של מחשבים וגאדג'טים בפרט, ואחד מהם הוא האייפון כמובן. את האתר הקמתי לאחר יציאתו של האייפון וזאת במטרה לספק במה לכל אותם בעלי האייפונים בארץ שלא מודעים לכל התוכנות שיש באפסטור, וזאת כמובן בשפת הקודש.
אבי אבקסיס
אבי אבקסיס

כתיבת תגובה