יום שישי , אוקטובר 20 2017

5 אפליקציות שימושיות למי שטס לחו"ל

טיסה לחו"ל יכולה להיות עסק מורכב למדי וכמובן די יקר. לצורך נסיעה מוצלחת יש צורך לבצע כמה וכמה צעדים באופן אופטימלי – למשל להזמין מלון לתאריכים המיועדים, לפעמים להזמין רכב, לתכנן מסלולים ולהכיר אטרקציות. כדי להפוך את הטיסה והטיול למוצלחים במיוחד, כדאי להיעזר באפליקציות שונות. ללא ספק, אפליקציה טובה שמאפשר לבצע השוואת טיסות תעזור מאוד, אך כדאי להשתמש גם באפליקציות נוספות. לפניכם 5 אפליקציות שימושיות במיוחד למי שטס לחו"ל:

אפליקציית Pack the Bag
כמעט לכולם זה קורה, וזה אף פעם לא משמח. אחר שארזתם את התיק או המזוודה, אתם לא בטוחים שלא שכחתם דבר מה. זה אפילו מעצבן יותר אם הגילוי מתרחש לאחר הנחיתה. אפליקציית Pack the Bag תעזור לכם להתכונן בצורה נוחה יותר, בלי לשכוח שם דבר. האפליקציה מאפשרת לכם לתכנן טוב יותר את האריזה, בהתאם לאופי הטיול והתוכניות, לנופש, לטיול משפחתי ועוד.

אפליקציית אליס

אליס, כידוע, הגיע לארץ הפלאות והאפליקציה בשם זה שואפת לעזור גם לכם להגיע לשם – ובמחיר הרבה יותר נוח. אפליקציית אליס מיועדת לאפשר ביצוע השוואת טיסות בצורה קלה, פשוטה, ידידותית ומשתלמת. הרעיון הייחודי שמאחורי האפליקציה הזאת הוא לאפשר לציבור הרחב להשוות בין טיסות לאותו היעד או אפילו ליעדים שונים. כל מה שצריך לעשות זה להזין את התאריכים ואת היעדים הרצויים ובתגובה המערכת מספקת את האפשרויות הכי משתלמות. על פי מפתחי האפליקציה, בכל רגע שואבת המערכת מידע אודות מיליוני טיסות אפשרויות.

אפליקציית mTrip
אחרי שנעזרתם באפליקציה לצורך השוואת טיסות, תוכלו להיעזר באפליקציה שתעזור לכם למצוא אטרקציות מתאימות. האפליקציה הזאת מכילה הרבה מאוד אפשרויות, לרבות איתור אתרים שיכולים לעניין את המשתמש, איתור מסעדות בטעם שלכם ואפילו סיוע בניווט למקום הרצוי. בניגוד ללא מעט אפליקציות אחרות, יש אפשרות למפות שפועלות גם ללא חיבור אונליין. עוד אפשרות יפה – ניתן להיעזר במערכת לקבלת לו"ז מועדף בהתאם לאטרקציות נבחרות.

אפליקציית GlobeTipping
הגעתם לבית המלון. עזרו לכם להעביר את המזוודות לחדר ואולי המלצר במסעדה נתן לכם שירות יוצא מן הכלל. כעת מגיע השאלה שכל אחד שואל את עצמו בחו"ל – כמה טיפ צריך לתת? בדיוק לשם כך כדאי להשתמש באפליקציית הזאת. היא תספר לכם על הנוהג באותה מדינה שאליה טסתם, בהתאם לאופי השירות שאותו קיבלתם. המערכת יודעת לחשב עבורכם בדיוק כמה טיפ לתת.

אפליקציית FourSquare
זוהי אפליקציה מוצלחת מאוד, שבה תוכלו למצוא מגוון רחב של אטרקציות, פעילויות ויעדים המתאימים לכם. ניתן לבחור אתרים מומלצים, על פי חוות דעת של משתמשים. מכיוון שמספר המשתמשים גדול מאוד, השקלול של ההמלצות נחשב לאמין ומועיל. ניתן לבחור פעילויות פנאי, מקומות מומלצים של חיי לילה, בתי קפה, מסעדות ואטרקציות טרנדיות.

הכתבה באדיבות alice.co.il

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה