יום שישי , נובמבר 24 2017

5 אפליקציות שיסייעו לכם לאתר אנשי מקצוע בתחומים שונים

האפליקציות נכנסו לחיינו לפני שנים לא רבות, אבל היום כבר קשה לנו לדמיין איך חיינו בלעדיהן. אחד התחומים שבהם אנחנו נעזרים ביישומונים הוא איתור אנשי מקצוע בתחומים שונים, ולפניכם 5 אפליקציות בולטות בקטגוריה זו:

1. מורים פרטיים אונליין בכל המקצועות ולכל הכיתות – MyHelp

לפי סקרים שונים, 3 מכל 4 תלמידי תיכון וגם רבים מהילדים היותר צעירים נעזרים בשיעורים פרטיים. באופן כללי ההוצאה על מורים מעבר לשעות בית הספר היא אחת המשמעותיות במשפחות רבות, ועל כן אין פלא שהיה מי שחשב על תחליף יעיל בדמות אפליקציה שמחברת את התלמידים למורים פרטיים – אבל ללא מפגש פיזי אלא דרך וידיאו צ'אט. המורים (האמיתיים, כמובן) זמינים בימים ראשון עד חמישי בשעות אחה"צ והערב, מספקים עזרה במגוון רחב של מקצועות, והיתרון החשוב ביותר של MyHelp הוא שבמחיר של שני שיעורים פרטיים אתם מקבלים מנוי לחודש שניתן להשתמש בו ללא הגבלה, וגם אם יש יותר מתלמיד אחד במשפחה ניתן לכלול את כל הילדים במנוי אחד.

2. למצוא אנשי מקצוע איכותיים – מידרג
אפליקציית מידרג מספקת מענה לאחד הצרכים החשובים ביותר של כל מי שמחפש איש מקצוע בכל תחום, בין אם מדובר על מפעילים ליום הולדת, על אינסטלטור או על הובלות דירה – אינדיקציה לא רעה לגבי איכות אנשי המקצוע.
הדירוג של כל אנשי המקצוע במגוון הרחב של התחומים שמופיעים במידרג נקבע ע"י מי שכבר נעזר בשירותיהם. ישנו ציון כללי ובנוסף ציון ספציפי ב-4 פרמטרים (איכות העבודה, היחס של איש המקצוע, מידת העמידה שלו בזמנים והמחיר), וכמו כן יכול כל לקוח להשאיר גם חוות דעת מילולית, שתורמת גם היא כמובן ליכולת שלכם לדעת את מי כדאי לכם להזמין.

3. זקוקים לאיש מקצוע בדחיפות? מי זמין
האפליקציה "מי זמין" מספקת מענה לצורך חשוב אחר שלנו – מציאת איש מקצוע שזמין עבורנו בטווח זמן קצר במיוחד. באופן טבעי "מי זמין" מתאימה בעיקר לחיפוש אינסטלטורים, חשמלאים, מנעולנים ושאר אנשי מקצוע שאנחנו ממש לא רוצים (וגם לא יכולים) לחכות להם זמן רב מדי.

4. הובלת דירה או הובלות קטנות? מוביר
אחד התחומים שבהם הכי חשוב לנו למצוא אנשי מקצוע אמינים הוא הובלות ובייחוד הובלות דירה – כאן בהרחבה. אף אחד לא רוצה לקום בבוקר ביום שבו הוא אמור לעבור דירה ולגלות שהמובילים שקבע איתם לא מגיעים, ועוד ישנם מקרים שבהם אנחנו זקוקים להובלת פריט אחד – למשל ספה יפה שחבר לא צריך והוא מוכן לתת לנו אותה ואנחנו נדרשים רק לארגן את ההובלה – ורוצים למצוא במהירות איש מקצוע מתאים להובלה קטנה שכזו.
אפליקציית מוביר (Movir) מאפשרת לנו למצוא בקליק אחד מובילים לכל מטרה – הובלות דירה או הובלה של פריטים בודדים. מוביר מבטיחה מחיר קבוע מראש ובנוסף ניתן באמצעותה לעקוב אחרי ההתקדמות של ההובלה.
5. המלצות מחברים בפייסבוק – TrustMe
אם מידרג מעניקה לכל איש מקצוע ציונים על סמך שביעות הרצון של אנשים שסביר להניח שאתם לא מכירים, TrustMe מציגה לכם אנשי מקצוע בתחומים שונים – מחשמלאים ועד מובילי דירה – שהחברים שלכם בפייסבוק דירגו, או שהחברים של החברים שלכם דירגו, ובסך הכל אתם מקבלים אינדיקציה טובה לגבי איכות איש המקצוע.

המאמר באדיבות www.money.tapuz.co.il

כתיבת תגובה