יום שישי , נובמבר 24 2017

5 אפליקציות ותוכנות שימושיות לניהול עסקים קטנים

ניהול עסק קטן יכול להיות כאב ראש גדול, ובמיוחד אם בעל העסק נדרש לעשות הכל בכוחות עצמו. על-מנת להבטיח התנהלות יעילה ובעיקר להשאיר מספיק זמן פנוי כדי למתן השירות או ייצור המוצרים, כדאי להיעזר ב-5 האפליקציות והתוכנות הבאות:

1. ניהול נוח של החשבוניות – invoice-maven

אמנם אי אפשר לקבל תמורה לעבודה שלנו בלי להוציא חשבונית, אבל גם כך עבור רוב בעלי העסקים הקטנים הנפקת חשבוניות מס או חשבוניות עסקה היא מטלה מתסכלת, שגוזלת זמן רב. המערכת של Invoice-maven הופכת את הוצאת החשבוניות לפשוטה וקלילה, והגבייה הופכת גם היא ליעילה יותר כשמוציאים כל חשבונית אונליין – להיכרות לחצו.

עיצוב החשבוניות תואם ללוגו של העסק, על כל חשבונית אונליין ישנה חתימה דיגיטלית ועוד כדאי לדעת שהמערכת מאושרת ע"י מס הכנסה.

2. כמה זמן מושקע בכל משימה – Toggl

ניהול יעיל של הזמן הוא אחד המפתחות המשמעותיים ביותר להצלחתו של כל עסק קטן. בעסקים קטנים באופן טבעי ישנן מטלות רבות ומעט עובדים (ולפעמים אפילו רק אדם אחד שעושה הכל), ועל כן חשוב מאוד לא לבזבז זמן יקר על מטלה מסוימת כך שלא יישאר זמן לדברים חשובים יותר. אפליקציה בשם Toggl (שעובדת גם על דסקטופים) מאפשרת לבעל עסק קטן לדעת בדיוק כמה זמן מושקע בכל משימה ומטלה, וכך לקבל החלטות מושכלות ולנהל את הזמן באופן היעיל ביותר. טוגל גם מסייעת לתמחר פרויקטים שונים בצורה נכונה יותר בזכות המידע לגבי הזמן שנדרש לשם השלמתם.

3. סדר במסמכים – Genius Scan

עסקים קטנים רבים מתאפיינים בבלגן לא קטן בכלל, ובבזבוז זמן יקר בגלל חיפוש אחרי מסמך כזה או אחר, שלא לדבר על הנזק שנגרם בגלל ניירות חשובים שנעלמו. אפליקציה פשוטה בשם Genius Scan PDF Scanner עוזרת לכם לשמור את כל המסמכים החשובים במקום אחד – היא סורקת מסמכים בפשטות וקלות (כולל מספר מסמכים בבת אחת), שומרת אותם עם שמות מתאימים כשמתן השמות מתבצע גם הוא בפשטות ובקלות כך שיהיה לכם קל לאתר מאוחר יותר כל מסמך, מאפשרת שיתוף או שליחה במייל בנוחות רבה, ובאופן כללי מבטיחה סדר וארגון מוצלחים מאוד.

4. מה צריך לעשות – any.do

אין כמעט בעל עסק קטן שלא מכיר את המצב שבו בסוף יום העבודה הוא פתאום נזכר ששכח לעשות משהו חשוב במיוחד. עם any.do אין חשש שתשכחו את הדברים שחשובים לכם – האפליקציה מאפשרת ליצור רשימות to-do בקלות, מסתנכרנת עם היומן, מזכירה לכם את מה שביקשתם לזכור גם במובייל וגם בדסקטופ ובאופן כללי דואגת שהניהול יהיה מאורגן יותר.

5. לוודא שהחיובים באשראי באמת שלכם – חיוב בטוח

בעלי עסקים קטנים מתקשים לבדוק את החיובים בכרטיסי האשראי של העסק – אלא אם כן הם נעזרים באפליקציה בשם "חיוב בטוח". אפליקציה זו משגרת הודעה לסלולרי של בעל העסק ברגע שנוסף חיוב חדש לכרטיס האשראי שלו, וכך הוא יכול לבחון בזמן אמת האם מדובר ברכישה שהוא ביצע. "חיוב בטוח" גם מסייעת למעקב אחרי ההוצאות והימנעות מכאלה שאינן הכרחיות.

המאמר באדיבות www.app.invoice-maven.co.il

כתיבת תגובה