יום שישי , נובמבר 24 2017

אפליקציות DIY שיהפכו אתכם למומחים

עשה זאת בעצמך, או בשם המוכר יותר DIY, הוא תחביב מתגמל מאוד שמספק לנו גם פריטים חיוניים שונים, גם נחת בזכות העובדה שיצרנו אותם בעצמנו וגם חיסכון בכסף בזכות העובדה שלא נאלצנו להזמין אנשי מקצוע. אבל לא כל מי שיש לו סט כלי עבודה, ואפילו אם הוא עשיר במיוחד, יודע איך לנצל אותו לטובת מלאכות שונות – למרבה המזל עולם האפליקציות, שלא מפסיק לצמוח, מציע לנו פתרונות גם למצב הזה בזכות אפליקציות DIY שאיתן כל חובבן הופך תוך פרק זמן קצר למומחה.

צריכים הוראות מפורטות? THE FAMILY HANDYMAN DIY TIP GENIUS

הסתכלתם פעם על שיפוצניק מלהטט ומתקן דברים בן רגע וקינאתם בו? עם THE FAMILY HANDYMAN DIY TIP GENIUS אין צורך לקנא – אלא פשוט להיכנס לאפליקציה ולזכות בכל הידע שקיים אצל השיפוצניקים הכי מנוסים, ולבצע כל פעולה שהיא בקלות ובבטחה.

למדוד בקלות ובמהירות? EASYMEASURE או SMARTMEASURE

אם פעם מטר היה חלק בלתי נפרד מכל סט כלי עבודה כנראה שבעולם הדיגיטלי של ימינו הוא כבר מיותר – אפליקציות בשם EASYMEASURE (לאייפונים) ו-SMARTMEASURE (לאנדרואיד) מאפשרות לכם למדוד כל דבר, אבל כל דבר.

בניגוד למטר הרגיל, בעזרת האפליקציה אפשר למדוד פריטים בלי להיות לידם (למשל חלק עליון של ארון גבוה) ופריטים שאורכם גדול, אפילו כמה מטרים, וכמובן שרמת הדיוק מקסימלית.

איך תוודאו שהכל ישר ומדויק גם בלי פלס? IHANDY LEVEL

עוד כלי עבודה שמתחיל להיות מיותר בזכות האפליקציות הוא הפלס – IHANDY LEVEL תחליף אותו ותבטיח שכל מה שתיצרו יהיה ישר ומאוזן לחלוטין.

מסתבכים עם החישובים והתרשימים? HANDYMAN CALCULATOR

מרכיב חשוב אחר ב-DIY שמצליח להפוך רעיון שיש לנו בראש לפריט שנראה בדיוק כפי שחלמנו עליו הוא מדידות מדויקות ועבודה בדיוק לפי התרשימים. לפעמים ישנה עוד דרגת קושי, כשנדרשת המרת מידות (מאינצ'ים לסנטימטרים, מליברות לגרמים וכו'). במקרים אלה כדאי להשתמש באפליקציה בשם HANDYMAN CALCULATOR (חינמית, אבל מתאימה רק לאנדרואיד) או ב-HOME IMPROVEMENT CALCS (גם לאייפונים וגם לאנדרואיד, בעלות של 8 ש"ח).

צריכים השראה? PINTEREST

אחרי שכבר צברנו מיומנות בניצול אפקטיבי של כל פריט ופריט שנכלל באותו סט כלי עבודה שבחרנו – כמו כאן, לפעמים כל מה שחסר לנו זו קצת השראה.

גם למצבים אלה ישנה אפליקציה מתאימה, והיא PINTEREST. פינטרסט היא למעשה רשת חברתית שמציעה לנו שלל רעיונות לכל פריט, לכל מרחב בבית ולכל DIY שנרצה לעשות, ויש בה עוד אופציה שכדאי לנצל: אחרי שסיימנו את המלאכה נוכל גם אנחנו לנעוץ את התמונה של התוצר של העבודה שלנו ברשת הזו ולקבל המון מחמאות…

אפליקציה דומה – שמוצעת לבעלי אייפונים בלבד – היא CRAFTGAWKER LITE. יתרון ספציפי לאפליקציה זו הוא שבנוסף לשלל הרעיונות כל תמונה גם מפנה לבלוג שכולל הסברים מפורטים.

המאמר באדיבות buyitcenter.co.il

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה