יום שישי , נובמבר 24 2017

מהן האפליקציות שימליצו לכם היכן לבצע קניות?

כולנו מודעים ליוקר המחיה הגבוה בארץ, ולחשיבות הרבה במיוחד של ביצוע סקר שוק מקיף לפני כל קנייה, כך שלא נגלה מאוחר מדי ששילמנו מחיר מופרז על פריט כזה או אחר – בין אם ביצענו קנייה אונליין באתר יקר, בין אם הגענו אל חנות כלי עבודה שמחירי המשחזות והמקדחות בה גבוהים במיוחד ובין אם מדובר על כרטיסי טיסה לחו"ל ואז ההנאה מהחופשה נפגמת בגלל התחושה שיצאנו פראיירים.

למעשה, בימינו – כשישנן שלל אפליקציות שעוזרות לנו להשוות מחירים, לקבל המלצות על מוצרים ועל חנויות ואפילו לוודא שפריט כזה או אחר נמצא במלאי לפני שאנחנו יוצאים לדרך – פשוט חובה לבצע סקר שוק מקיף.

לקנות בסופר הכל ובזול – PriceZ

המרכיב העיקרי בהוצאות השוטפות שלנו, אחרי הדיור, הוא הקניות בסופרמרקט. אפליקציה מתקדמת בשם PriceZ מאפשרת לנו להשוות מחירי פריטים שונים בין כל החנויות שנמצאות באזור שלנו (או אפילו למצוא את ההצעה הזולה ביותר עבור רשימה שלמה), לקבל עדכונים לגבי מבצעים שעשויים להתאים לנו, לנהל רשימות קנייה שונות, לדעת האם החנות שאליה בחרנו להגיע מחזיקה במלאי שלה את ההמבורגר הצמחי שאנחנו רוצים לטעום ובאופן כללי לקנות את כל מה שאנחנו צריכים ועדיין לא לחטוף שוק כשאנחנו רואים את הסכום שצריך לשלם.

לנסוע ולנסוע במינימום הוצאות – Full Tank

עוד הוצאה גבוהה מאוד היא דלק, ובפרט במדינה כמו ישראל שבה התחבורה הציבורית מקרטעת וקשה עד בלתי אפשרי לסמוך עליה.

אפליקציה בשם Full Tank מציעה לנהגים מידע יקר ערך – איפה תחנת הדלק הקרובה שמציעה את המחיר הזול ביותר לליטר (וגם מציעה הנחיות ניווט מפורטות אל היעד). דרך נוספת לצמצם את ההוצאה הכבדה היא באמצעות בחירת דגם חסכוני מבחינת צריכת הדלק, וגם לכך יש אפליקציה, "קילומטר לליטר" שמה.

איך ליהנות באמת ממועדון לקוחות? עם PayZ

רוב הישראלים חברים בכמה וכמה מועדוני לקוחות, אבל לא תמיד יודעים איך לנצל את החברות. אפליקציה יעילה מאוד בשם PayZ מאפשרת לכם לדעת מיד ובקלות עם איזה מהכרטיסים שלכם כדאי לכם לשלם בחנות המשקפיים, בסופר פארם, באותה חנות כלי עבודה שאתם אוהבים לרכוש בה כלי עבודה חיוניים – למשל כאן, בכל חנות בגדים שרלוונטית מבחינתכם ועוד.

רוצים לנצל כל זיכוי? Zeek

כמעט לכל אחד מאיתנו ישנם זיכויים שונים, ולא תמיד יש פריט שאנחנו באמת חושקים בו ושכדאי לנצל עבורו את הזיכוי. התוצאה: או שאנחנו קונים פריטים שאנחנו לא באמת צריכים רק כי יש לנו זיכוי או שהזיכוי יורד לטמיון.
אפליקציה בשם Zeek מאפשרת לנו להציע את הזיכוי לכל מי שבאמת זקוק לו, תמורת כסף, ועוד דרך לנצל את Zeek היא לחפש זיכוי מתאים: אם למשל אנחנו רוצים לקנות מקדחה חדשה נוכל לחפש זיכוי עבור אותה חנות כלי עבודה שאנחנו אוהבים לקנות בה, ואם אנחנו רוצים משקפי שמש חדשים נוכל לחפש זיכוי לחנויות שמוכרות פריט זה.

המאמר באדיבות haspaka.co.il

כתיבת תגובה