יום חמישי , נובמבר 23 2017

5 אפליקציות הספורט הפופולריות לסמארטפון

כולנו מבינים עד כמה חשובה הפעילות הגופנית; רבים מאיתנו אכן מתנהגים לפי הכלל נפש בריאה בגוף בריא, ואפילו יודעים איזו אבקת חלבון מומלצת בהתאם לסוג האימונים, אבל גם כשהמוטיבציה גבוהה והידע רב, כדאי להיעזר בטכנולוגיה – וליתר דיוק באפליקציות פופולריות שמבטיחות מקסימום תועלת ונחת מהפעילות הספורטיבית.
בפרט מומלצות 5 האפליקציות הבאות:


1. רוצים להפוך לרצים רציניים ולא יודעים איך? Clear Sky Apps
קליר סקיי הוא סטארט אפ ישראלי מבטיח עם שלל אפליקציות, בין אם בתחום הספורט ובין אם בתחומים משיקים לו (למשל לשיפור השינה).

אם המטרה שלכם היא להפוך לרצים רציניים, תוכלו לבחור בין 2 אפליקציות חינמיות שמיועדות בדיוק למטרה זו: 5K Runner או 10K Runner. הראשונה כוללת תוכנית מסודרת שמאפשרת לרוץ 5 ק"מ תוך 8 שבועות, ואילו השנייה תוביל אתכם לריצות של 10 ק"מ תוך 14 שבועות.

למי שג'וגינג למרחקים כאלה ואחרים הוא כבר חלק בלתי נפרד משגרת היום כדאי להכיר את Runkeeper – אפליקציה שמתעדת מהירות, קצב, מרחק, מסתנכרנת עם מפות ועוד, ובאופן כללי נועדה לעזור לכם להפיק את המקסימום מכל ריצה. הגרסה הבסיסית של הרנקיפר לא עולה כסף וישנן גם הרחבות בתשלום.

2. רוצים לשפר את השחייה שלכם? Swim-Tracker
אם הספורט המועדף עליכם הוא שחייה, כדאי להוריד את Swim-Tracker. הייחוד של האפליקציה הזו הוא שבנוסף לתיעוד תוצאות אימונים והאפשרות לזיהוי נקודות החולשה שכדאי לשפר, היא גם מסייעת לעקוב אחרי התזונה שלכם – ומאחר שישנה חשיבות רבה לתכנון נכון של ארוחות כמו גם מציאת אבקת חלבון מומלצת בהתאם למטרת האימונים (חיטוב הגוף, הרזיה, ספורט תחרותי וכו') הרי של-Swim-Tracker תרומה של ממש לתועלת מהשחייה.

*מידע מקיף שיסייע לכם לבחור אבקת חלבון מומלצת תוכלו לקרוא כאן.

אגב, עלות Swim-Tracker היא 2$, ואם תרצו אפליקציות חינמיות לשחיינים אופציות אפשריות הן MySwimPro ו-GoSwim.

3. רוצים קוביות בבטן? Runtatic six pack abs
עבור גברים רבים, וגם לא מעט נשים, קוביות בבטן הן חלום. במקרים אלה האפליקציה המומלצת ביותר היא Runtatic six pack abs – קטעי אנימציה באיכות גבוהה, גם מבחינה טכנית וגם מבחינת התוכן, עם כל הדרכים להגיע לבטן הנחשקת. בין השאר מציעה האפליקציה אימונים של 7 דקות שאפשר לשלב בקלות בשגרת היום (אגב, אם באופן כללי אתם מעדיפים אימונים קצרים וממוקדים, אפשר לנסות גם את האפליקציהSeven minute workout), תוכנית מסודרת ל-10 שבועות של שכרון חושים שבסופם הקוביות, אימונים שמיועדים לאזור ספציפי בבטן ועוד.

4. לרוץ בלי להשתעמם? Zombies, Run!
אחד הגורמים שהכי מקשה עלינו להתמיד באימונים הוא השגרה שעלולה להפוך למשעממת. אם כבר מיציתם את כל מסלולי הריצה האפשריים ואתם זקוקים לריגושים חדשים, הגיע הזמן ל-Zombies, Run! – אפליקציה חינמית שהופכת את הג'וגינג למשחק כיפי שבמהלכו אתם רצים כדי לברוח מזומבים.

5. כושר תוך כדי שגרת היומיום – Moves
גם כשאנחנו לא בחדר כושר, בבריכה או באמצע ג'וגינג אנחנו שורפים קלוריות ומפעילים את הגוף – האפליקציה החינמית Moves מתעדת כל פעילות גופנית במהלך היום, ועוזרת לנו להשקיט את המצפון בימים בלי אימונים כשאנחנו מגלים שגם הליכה מהמשרד לחומוסייה ובחזרה היא סוג של ספורט.

יותר על אפליקציות ספורט תוכלו לקרוא כאן

תגובה אחת

  1. האפליקציה iNewsil עומדת להיסגר ?
    פעם היו 4 כתבות ביום.
    היום יש כתבה אחת כל 4 ימים.
    אתם ממשיכים …?

    חבל

כתיבת תגובה