יום שישי , אוקטובר 20 2017

על עבודה באנגליה בתחום היזמות הטכנולוגית ופיתוח האפליקציות

יחד עם ההתפתחות של הטלפונים הסלולאריים והמכשירים הניידים בשנים האחרונות, ניתן לראות התפתחות משמעותית בתום פיתוח האפליקציות והזדמנויות בתחום. תחום פיתוח האפליקציות הינו תחום אשר נמצא בהתפתחות תמידית ומיום ליום ניתן לראות כיצד הוא מתרחב וכיצד מתחילות יוזמות חדשות. לכן, אם אתם עוסקים בתחום פיתוח האפליקציות אתם יכולים למצוא מגוון רחב של אפשרויות עבודה באנגליה ובכל רחבי העולם. היום חברות בריטיות רבות משתפות פעולה עם חברות ישראליות על מנת לגייס את המוחות הטובים ביותר לפיתוח אפליקציות ויוזמויות חדשות בתחום.


איך תוכלו למצוא עבודה באנגליה שתתאים לכם? ואיך תוכלו לבצע את המעבר בצורה מוצלחת יותר? על כך תוכלו לקרוא במאמר הבא.

רילוקיישן דרך חברה ישראלית

היום ניתן למצוא חברות ישראליות רבות אשר עוסקות בתחום פיתוח האפליקציות. חברות רבות משתפות פעולה עם חברות בריטיות וחברות שונות מכל רחבי העולם, מה שמעניק לעובדים של החברה אפשרות להצטרף לרילוקיישן באנגליה בצורה הטובה ביותר. ברגע שיש חברה שנחשבת הספונסרית שלכם עבור המעבר, הרבה יותר קל לקבל אישורי עבודה ושהיה, למצוא מקום מגורים ולהשתלב במקום החדש, במיוחד אם אתם בעלי משפחה וילדים.
לכן, אם אתם חולמים על מעבר ומציאת עבודה באנגליה אנו ממליצים לכם להתחיל מחברה ישראלית בעלת שלוחות בריטיות או חברה שמשתפת פעולה עם חברות בריטיות ודרכה תוכלו לבצע את הרילוקיישן ביתר קלות.

איך להתכונן לקראת המעבר?

אם אתם נמצאים בשלבי רילוקיישן לאנגליה, חשוב מאוד שתעשו כל מה שאתם יכולים בכדי להכין את עצמכם היטב לקראת המעבר. קודם כל, התחילו בללמוד היטב את השפה האנגלית, ונסו לראות כמה שיותר סרטים או תכניות טלוויזיה בריטיות בכדי שתוכלו להבין את הניב והמבטא וכך יהיה לכם קל יותר לתקשר כאשר אתם מגיעים למקום. גם אם אתם עצמכם דוברי אנגלית באופן שוטף, אם אתם מגיעים עם בני זוג וילדים חשוב שגם הם ילמדו את השפה על מנת שההשתלבות שלהם במדינה תהיה חלקה וטובה יותר.
בנוסף, חשוב מאוד להגיע אל המקום בו תשהו לפני המעבר עצמו ולהכין את הקרקע להגעה שלכם – מצאו לכם מקום מגורים, בתי ספר לילדים, למדו על התחבורה במקום, על הדרך בה מתנהלים עם חשבונות הבנק או המיסים ועשו כל מה שאתם יכולים בכדי ללמוד הכל על אנגליה, התרבות של האנשים בה והחוקים במקום. כך תוכלו להשתלב טוב יותר ולמצוא את עצמכם מוקפים בחברים חדשים בתוך זמן קצר.

התכוננו לשינויים מהותיים

רבים לא חושבים על כך אך השינוי התרבותי המהותי בין ישראל לבין אנגליה יכול ליצור קשיים רבים בתחילת הדרך. לכן עוד לפני המעבר הכינו את עצמכם לכך שתצטרכו אולי לבצע שינויים רבים בצורת החיים שלכם, ההתנהגות שלכם, הדיבור ואפילו האוכל שאתם רגילים אליו ולא תוכלו למצוא שם.

הכתבה באדיבות: www.accor.co.il

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה