יום שישי , אוקטובר 20 2017

על רילוקיישן לצורך עבודה בעמק הסיליקון והשקעות נדלן בארהב

נדמה כי ההמצאה הגדולה ביותר היא האייפון – אותו מכשיר אשר אי אפשר להסתדר בלעדיו. עבור עובדי מתכנתים ומפתחי אפליקציות הקשורים לתחום השמיים הם הגבול ורבים מהם מנצלים את ההזדמנות לבצע רילוקיישן לצורך עבודה בעמק הסיליקון.  לצד העבודה הזוהרת והסביבה הנעימה, רבים מהם חושבים גם על היום שאחרי ומעוניינים באפיק הכנסה נוסף כדוגמת השקעות נדלן בארהב.

 מדובר באחד האזורים הפופולריים בארצות הברית

המפתחים הצעירים אינם לבד בעמק הסיליקון – קרוב למאה אלף ישראליים נמצאים בעמק הסיליקון במטרה להשתלב בתעשיית ההייטק. המקום זכה לכינוי בשל שבבי הסיליקון הרבים אשר הומצאו בו ומתאר את הריכוז הגבוה של חברות הייטק רבות. נכון לומר כי מדובר באחד האזורים הפופולריים והיקרים למחייה בארצות הברית ולראייה ממציא הפייסבוק מארק צוקרברג קבע שם את מושבו.

 עמק הסיליקון נותן תחושה כי כולם יכולים להצליח בו

לפי יזמים צעירים אשר חיו בעמק ניתן לראות כי עמק הסיליקון נותן תחושה כי רבים יכולים להצליח בו. למרות העושר במקום בו המאזדה הישראלית מוחלפת במכונית מדגם משודרג יותר רמת החיים היא שיוויונית . הכוונה היא כי כל אחד שמגיע זוכה להזדמנות שווה בדיוק כמו אנשים אשר נולדו במקום בשל העובדה כי רבים מתגוררים בשכנות ונוסעים באותן מכוניות. יום לאחר ההצלחה המטאורית רבים חושבים על אפשרות נוספת בדמות השקעות נדלן בארהב.

השקעות נדלן בארצות הברית – היום שאחרי עמק הסיליקון

עבור מפתחים צעירים היום שאחרי עמק הסיליקון דורש מהם מחשבה עמוקה באשר לעתידם המקצועי. רבים מהם בוחרים לפנות לתחום ההשקעות. השקעות נדל"ן בארהב נחשבות לתחום מבוקש ביותר עבור צעירים המעוניינים להתפתח. בארצות הברית הגדולה ישנן לא מעט מדינות ואזורים בהם ניתן להשקיע בנדל"ן ולכן המגוון רחב למדי.

יש לבחור אזור גיאוגרפי

ניו יורק או דווקא קליפורניה? בשל גודלה הרב ניתן לבחור אזורים גיאגורפים רבים להשקעה כאשר לכל אזור יש את היתרונות והחסרונות שלו. עם זאת חשוב מאד לבחור אזור מפתח בו גרים תושבים רבים ואזור בו קיימת תחבורה ציבורית נוחה.

ניהול ההשקעה בידי מומחים בתחום

על מנת לבצע את ההשקעה הטובה ביותר יש לשכור את שירותיה של חברה מובילה בתחום. כיום קיימות חברות רבות, אבל מבין החברות קיימת חשיבות רבה בבחירת החברה בעלת ניסיון רב. חברה בה עובדים בעלי ניסיון רב תסייע לכם במציאת מיקום אטרקטיבי למדי.

באמצעות סיוע של חברה מומחית ניתן ללמוד על התחום ולהמשיך באופן עצמאי,

סיוע של חברה מומחית בתחום יאפשר לאותם מפתחים ללמוד על התחום ולצבור ניסיון רב במטרה לרכוש ידע בכדי לבצע את ההשקעות לבד ללא חברה. מכאן חשוב מאד לבצע סקר מקיף במטרה לבחור את החברה המקצועית ביותר אשר ממנה יהיה ניתן ללמוד.

המאמר באדיבות www.hapventure.com

כתיבת תגובה