יום שישי , נובמבר 24 2017

MUGO | הופכת האזנה למוזיקה לחוויה חברתית!

אפליקציית MUGO מאפשרת לכם ליהנות מחווית מוזיקה אולטימטיבית עם חברים בזמן אמת

אנחנו מזמן כבר חיים בעולם שכולו רשת חברתית אחת גדולה, כשאנחנו רוצים לדעת מה אנשים חושבים ולשתף אותם במחשבות שלנו אנחנו פונים (בין השאר) לפייסבוק, כשבא לנו לראות תמונות מדהימות של חברים ולשתף אותם בתמונות המיוחדות שצילמנו אנחנו פונים (בית היתר) לאינסטגרם, נדמה שלכל נישה יש רשת חברתית משלה, אז איפה המוזיקה נכנסת בכל הסיפור הזה? עד היום לא היה פתרון ראוי בתחום…קבלו במחיאות כפיים את MUGO – נגן מוזיקה חברתי המאפשר לשתף מוזיקה בזמן אמת, וליהנות מהחוויה שבהאזנה למוזיקה יחד עם חברים!

MUGO מאפשרת לכם לשתף בזמן אמת את השיר שאתם מאזינים לו עם משתמשים נוספים (LIVE Share). לא רק שתוכלו לשמוע את השיר יחד, השיר יהיה גם מסונרכן לאותה נקודה, כך שתוכלו באמת להקשיב לשיר יחד בזמן אמת וליהנות מחוויית מוזיקה משותפת. פשוט בוחרים את החברים שרוצים לשמוע איתם ביחד ושולחים בלחיצת כפתור מהאפליקציה. מכל מקום בעולם, ובחינם!

לפני שנצלול לכל הפיצ’רים המדליקים שהאפליקציה מציעה, בואו נדבר על העיקרי והמעניין שבהם; ברגע שתצטרפו לאפליקציה תוכלו לראות את כל השירים שהחברים שומעים ברגע זה על ה- 'Wall' שלכם, לשלוח להם הודעות, אייקונים מדליקים שמביעים את מה שאתם חושבים על הבחירות המוזיקליות שלהם ולדרג את השיר לפי מצב הרוח שהוא מעורר אצלכם. אבל אין ספק שהפיצ'ר הגאוני ביותר באפליקציה הוא 'Join LIVE' המאפשר להצטרף ולשמוע את השירים יחד!

חושבים שיש לכם טעם מוזיקלי מדהים? צרו פלייליסטים אדירים, צברו מעריצים שיאזינו למוזיקה ביחד אתכם והפכו בין-לילה ל-DJ שסוחף אחריו משתמשים רבים. אין ספק שזה פיצ'ר מטורף…אבל זה לגמרי לא הכל.

תוכלו ליצור לעצמכם זהות מוזיקלית ייחודית לפי האמנים והשירים שאתם אוהבים ולעקוב אחר הזהות המוזיקלית של חברים ומשתמשים אחרים.

רוצים לדעת אילו פיצ’רים נוספים מחכים לכם ב-MUGO?

 • FIND ANY SONG חפשו שירים לפי אמן, ז’אנר או מצב רוח.
 • LIVE SHARE שתפו בזמן אמת את השיר שאתם מאזינים לו והקשיבו לו יחד משתמשים נוספים.
 • CREATE AN INSTANT HEADPHONE PARTY האזינו לשירים יחד, ללא הגבלה בכמות המשתמשים, מכל מקום בעולם.
 • PLAY MOODS דרגו שירים לפי מצב הרוח שהוא מעורר אצלכם, כך תוכלו ליצור פלייליסט שמתאים בדיוק למה שאתם מרגישים עכשיו.
 • BE THE DJ צרו פלייליסטים מדהימים ושתפו אותם עם העולם, כך משתמשים יוכלו לעקוב אחר המוזיקה שאתם מאזינים לה.
 • FOLLOW THE DJ הצטרפו לפלייליסטים מדהימים של משתמשים מרחבי העולם.
 • GAIN FANS צברו מעריצים ועקבו אחר משתמשים בעלי טעם מוזיקלי משובח, כך תוכלו ליצור לעצמכם זהות מוזיקלית ייחודית ב-MUGO.
 • MUSIC CHAT השתמשו בצ’אט על מנת לצ’וטט על המוזיקה שמתנגנת ברגע זה.
 • COMBINE YOUR MUSIC WORLDS חברו את האפליקציה לפלטפורמות וענני המוזיקה האהובות עליכם והשתמשו ב-MUGO כנגן מוזיקה מתקדם.
 • OFFLINE MUSIC מצב טיסה מאפשר לכם לנגן מוזיקה מהמכשיר בכל מקום ובכל זמן, אפילו ללא אינטרנט (האפליקציה תרכיב לכם פלייליסט ייחודי מהמוזיקה שיש לכם על המכשיר).
 • DISCOVER MUSIC AROUND YOU גלו על-גבי מפה איזה מוזיקה מתנגנת ברגעים אלו במשרד, בקמפוס, בפארק או בכל מקום בו אתם נמצאים.

MUGO זמינה באייפון ובאנדרואיד ומציעה לחובבי המוזיקה ליהנות מחוויית מוזיקה אולטימטיבית מכל הפלטפורמות האהובות (YouTube ,Apple Music, Spotify).

MUGO – creating your own Music Identity

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה