יום שישי , נובמבר 24 2017

דגשים לגיוס הון והלוואות לעסקים לצורך פיתוח אפליקציות מתקדמות – bizlend

המדינה שלנו ידועה כמדינת הסטארט אפ עם מוניטין בינלאומי. בישראל יש אלפי חברות הזנק ומפתחים מוכשרים ובמיוחד בתחום פיתוח אפליקציות. במקרים רבים בתחילת הדרך יש צורך בגיוס הון התחלתי. בשנים האחרונות הלוואות לעסקים בהקמה, ובמיוחד הלוואות חוץ בנקאיות, הפכו בשנים האחרונות למבוקשות מאוד, והרבה יותר נפוצות ממה שהיה בעבר.

אם בעבר כל אחד אשר היה זקוק להלוואה פשוט היה פונה אל הבנק, היום, בעיקר בשל הגבלות רבות של הבנקים ושל הבירוקרטיה הקפדנית, רבים בודקים אפשרויות לקחת הלוואות לעסקים שלהם מחברות מוסמכות ומקצועיות כמו bizlend.

כמובן, חברות כמו bizlend אלו חברות אשר פועלות באישור משרד האוצר ועל פי חוק, כך שאתם לא צריכים לחשוש כי אתם נוטלים הלוואה מגורמים בלתי מאושרים או עלולים להסתבך עם השוק האפור.
אז מה חשוב לדעת לפני שנוטלים הלוואות חוץ בנקאיות? למה אתם צריכים לשים לב לפני שאתם נוטלים הלוואות כאלו? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

אל תתפתו לקחת הלוואות גדולות מידי
בניגוד לבנק, שם ישאלו אתכם שאלות רבות ויבקשו לדעת מה בדיוק המטרה לשמה אתם מבקשים הלוואות לעסקים שלכם, חברות חוץ בנקאיות יעניקו לכם חופשיות רבה יותר. החופשיות הזו גורמת לרבים להתבלבל ולהתפתות אחר סכומי כסף גבוהים הרבה יותר ממה שהם באמת צריכים.

רבים חושבים כי אם הם כבר נוטלים הלוואה, כדאי שינצלו אותה לקבל כמה שיותר כסף, ועם ההתפתות אחר סכומי הכסף הגבוהים, הם שוכחים כי הם בסופו של דבר צריכים להחזיר את הכסף הזה, יחד עם תוספות וריביות שונות. לכן, אל תתפתו אחר סכומי כסף גדולים מאוד שאתם לא באמת זקוקים להם.הגדירו מראש את סכום ההלוואה המדוייק לו אתם זקוקים, ואל תחרגו מהסכום הזה בשום אופן.

הכינו תכנית עסקית
כחלק מהגדרת הסכום המדויק לו אתם זקוקים לצורך פיתוח האפליקציה שלכם, עליכם להכין תכנית עסקית. תכנית עסקית מסודרת לא רק תאפשר לכם להגדיר את הסכום המדויק לו אתם זקוקים, היא גם תאפשר לכם להציג את עצמכם בצורה מקצועית ולהראות לחברה ממנה אתם באים לבקש הלוואה כי אתם רציניים והכי חשוב, כי יש לכם אפשרות להחזיר את ההלוואה על פי ההסדר שהכנתם.

כמובן, להכין תכנית עסקית זה לא דבר פשוט ולכן חשוב לפנות אל יועץ עסקי מקצועי אשר ידריך אתכם וילווה אתכם לאורך כל הדרך, יועץ שיאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם בונים תכנית נכונה המתאימה לצרכים של העסק שלכם, אל השוק אליו אתם פונים וליכולת הכלכלית שלכם.

שימו לב לתנאי ההלוואה
לרוב, העמלות והריביות של חברות חוץ בנקאיות גבוהות יותר משל הבנקים, ולכן חשוב מאוד שתשימו לב היטב לכל התנאים של ההלוואה, ולאותיות הקטנות ביותר, בכדי להיות בטוחים כי אתם יכולים לעמוד בהחזרים שלה ולא מדובר בתנאים אגרסיביים מידי אשר רק יקשו עליכם בפיתוח האפליקציה ויגרמו לכם לחוסרים כספיים רבים ולקשיים שלא בטוח שתוכלו להתמודד איתם בצורה טובה.

המאמר באדיבות www.bizlend.co.il

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה