יום חמישי , נובמבר 23 2017

אפליקציות ישראליות | Hit Head – מכירים שיטהד? אז עכשיו יש את זה באפליקציה!

המוצ'ילרים הביאו אותו לארץ, הישראלים הפכו אותו לאפליקציה חדשנית והשאר היסטוריה. היט הד, אפליקציית המשחק החדשה והישראלית מסתמנת כלהיט המתהווה של הקיץ.

כל מי שטייל בהודו או בדרום אמריקה מכיר את המשחק 'שיטהד' שמשחקים עשרות אלפי מוצ'ילרים בכל פינה. מדובר במשחק שמשחקים עם חפיסת קלפים רגילה, המשלב אסטרטגיה, קומבינות והימורים.

מקורו של משחק השיטהד לא ידוע, אבל כנראה ששורשיו מגיעים מאיזור מדינות הסקנדינביה. בפינלנד הוא מוכר בשם 'פאלאס', בשבדיה הוא ידוע כ'ואנדיטה', ובמקומות אחרים תחת השם 'קארמה' או 'אידיוט'.
אבל ברוב העולם הוא מוכר כשיטהד ומשוחק בעיקר בקרב מוצ'ילרים.

יזם ישראלי בשם דן פאר הבין את הפוטנציאל העצום ופיתח גרסה של המשחק לאנדרואיד ול- ios.

המשחק המקורי עמוס בחוקים ולכל קלף במשחק יש משמעות אותה צריכים השחקנים לזכור, בגרסת המובייל פישט היזם את המשחק והפך את קלפי המלחמה לקלפים ייעודיים, שמספיק מבט אחד בהם על מנת להבין מה כל קלף עושה, כך ניתן בקלות להבין איך משחקים ולהישאב בצורה פשוטה לחוויה.

גם הגרפיקה, שמזכירה את עולמות האנגרי בירדס, הצעירה את המשחק, ואם קודם הקהל המרכזי היה קהל של מוצ'ילרים וחבריהם, כעת התרחב הקהל גם לגילאים צעירים יותר החיים בתוך המובייל.

מה המודל העסקי שלכם?
"מדובר באפליקציה שהיא חינמית, כל שחקן יכול לשחק 5 משחקים בחינם ולאחר מכן יאלץ לצפות בפרסומת כדי לקבל 5 משחקים נוספים.
מעבר לכך באפליקציה ישנה חנות בה ניתן לקנות את דמויות המשחקים עם הכסף הווירטואלי שהשחקן מרוויח, ישנן 2 דמויות נוספות אותן ניתן לרכוש בכסף אמיתי".

אפליקציית HIT HEADמלאה בפיצ'רים המותאמים לעולם הסלולרי. ניתן לשחק מול מחשב, מול שחקנים מכל רחבי העולם, לשרוף את הזמן בטורניר בן 3 שולחנות, או להזמין את חברי הפייסבוק שלכם ולשחק נגדם. יש לנו תחושה שמדובר בלהיט.

כתיבת תגובה