יום חמישי , נובמבר 23 2017

אפסטור | YOU-app – תעשו משהו בשביל הגוף וגם בשביל הנפש

עמותת YOU הוקמה על ידי חמישה צעירים באנגליה ומונה כיום שבעה אנשי צוות קבועים ובנוסף יועצים חיצוניים לרבות רופאים וברי סמכא בתחומים שונים הקשורים לבריאות ואיכות חיים. המניפסט של YOU מציע שהנהגה והתמדה באורח חיים בריא מורכבים ממקבץ של החלטות קטנות, אלו משפיעות על חיינו ומטרתן להנהיג שינוי במגוון תחומי חיים; נפשיים וגופניים.

כחלק מהפעילות, מונגש לציבור הרחב אתר אינטרנט המציע למשתמשים להצטרף ל"קהילה החיובית ביותר" (Join the world's most positive community"), זו מציעה רשת תמיכה להשגת השינוי הרצוי.

אורח החיים האופטימלי מתורגם לפי המניפסט לארבע קטגוריות עיקריות: 'אהבה' (קבלת העצמי, נתינה ועידוד מערכות יחסים חברתיות), 'תודעה' (חיזוק החשיבה החיובית, יצירתיות ופרודוקטיביות), 'פעילות גופנית' (התמדה בפעילות גופנית תוך כדי דגש על הצבת מטרות ריאליות וישימות) ו'תזונה' (הנחלת הרגלי אכילה נכונים ומאוזנים על ידי הצבת מטרות יומיומיות). תכנים סביב ארבעת קטגוריות אלו מפורסמים בבלוג ובו כתבות אינפורמטיביות לצד כתבות בסגנון לייף סטייל ובנוסף הן משותפות ברשתות החברתיות; טוויטר, אינסטגרם ופייסבוק.

המניפסט ומטרות העמותה מתורגמים לאפליקציה ייעודית המציעה למשתמש להפוך לחלק מקהילה רחבה ותומכת בעלת מטרה זהה – לחיות טוב ובריא יותר. בפועל, בכל יום מפורסמות באפליקציה פעולות פשוטות וקלות (Micro Actions) על ידי מומחים, שיש על המשתמשים לבצע ובנוסף מופיעים הסברים אודות חשיבות הפעולות והנחיות כיצד לבצען על הצד הטוב ביותר. כלל המשתמשים נדרשים לתעד עצמם בעזרת המצלמה כאשר הם משלימים את הפעולות ולשתף את התיעוד באפליקציה.

אז אם בא לכם להצטרף לקהילה שתעודד אתכם לחיות נכון, ולשפר את איכות חייכם על ידי פעולות קטנות ויומיומיות – הצטרפו לאפליקציית YOU.

 

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה