יום שלישי , נובמבר 21 2017

חלל עבודה משותף ליזמי אפליקציות – משרדי אייכה

הטרנד של חללי עבודה ליזמי אפליקציות תפס תאוצה בשנים האחרונות והגיע גם לישראל. אותו טרנד הביא איתו שינוי בתפיסה וסגנון העבודה של פרילנסרים ויזמים. לא עוד עבודה מהמשרד הביתי או השכרת משרדים יקרים לפי שעה אלא חלל עבודה משותף כמו למשל אייכה המאפשר לעבוד בשיתוף.

מחירים זולים ואפשרות לעבוד בשיתוף

כאשר מחירי הדיור מרקיעים לשחקים ואותם יזמים מחפשים משרד קטן ונוח לעבוד בו האפשרות של שכירת חלל עבודה משותף כדוגמת אייכה מהווה אופציה נוחה ומשתלמת .

ברוב חללי העבודה מדובר במתכונת זהה

במרבית חללי העבודה המשותפים כמו למשל אייכה מדובר על מתכונת זהה: במקום ניתן לעשות שימוש באינטרנט חופשי, מקום נוח לעבוד בו וכן יכולת ליצור קשרים עם אנשים נוספים מהתחום.

אפשרות לעבוד

כל יזם מתחיל מבין את הבעיה בעבודה מהבית: קיים קושי אמיתי לעבוד ולעמוד בלוחות הזמנים. ההישארות בבית בסביבה הנוחה מקשה על רבים להתרכז ולמרות היתרונות רבים אינם מצליחים לעמוד במשימות . אם כך, מי שמעוניין לצאת לעבוד הרי אותם חללים להשכרה מהווים פתרון אפקטיבי למדי עבור יזמים המחפשים סביבת עבודה.

הרבה יותר מסביבת עבודה

מלבד העובדה כי ניתן לעבוד בנוחות במשרד הרי ניתן גם ליצור קשרים עם אנשים מאותו התחום וכך להתפתח מבחינה מקצועית. כל יזם בתחילת הדרך זקוק למספר עצות טובות ולכן הפריה הדדית הינה מתכונת מוצלחת למדי. לעיתים עשויה להיות זו נקודת מבט חדשה על רכיב מסוים או פתרון למשבר העשוי להיפתר כתוצאה מהתערבות של אחד הנוכחים במקום.

שילוב אידיאלי בין יופי לאופי

חללי עבודה משותפים נחשבים למקום אידיאלי לעבודה בשל השילוב בין אופי ליופי. מדובר בחללים יפים המעוצבים בצורה מרשימה למדי ומדובר בסביבת עבודה נעימה המאפשרת עבודה בתנאים נוחים החל מאינטרנט ועד מכונת קפה.

בתחילת הדרך היזמים נדרשים לגלות גמישות מקסימלית

מרבית היזמים הנמצאים בתחילת עבודה משותפת מבינים אינם יכולים לשכור משרדים בשל העלות הגבוהה ולכן מעדיפים לחפש חללים משותפים. נוסף על כך רבים אינם מעוניינים להתחייב למשרד אחד בשל העובדה כי ייתכן ויהיו מעוניינים לעבור למקום אחר בשלב מסוים.

התייעצות עם קולגות

חיפוש אחר חללי עבודה משותפים אינו עניין של מה בכך ולכן רצוי להתייעץ עם קולגות במטרה למצוא את חלל העבודה המתאים ביותר. בשל העובדה כי אותם חללי עבודה הפכו לטרנד ניתן למצוא היום לא מעט חללי עבודה במרכזי הערים ולכן חשוב מאד להיות עם היד על הדופק ולמצוא את המקום המתאים. שימו לב כי מציאת המקום המתאים תסייע להשגת תפוקה טובה יותר במהלך העבודה ותאפשר לעובדים ליצור סביבת עבודה יעילה ונוחה בה תהיה אפשרות לסיעור מוחות ביחד עם אנשים נוספים במטרה להביא להגדלת המיזם.

המאמר באדיבות www.ayeka.co

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה