יום חמישי , נובמבר 23 2017

כיצד תהפכו את האפליקציה שפיתחתם לסטארט אפ מצליח?

רבים חושבים כי מספיק שיפתחו אפליקציה טובה והדרך לסטארט אפ מצליח כבר תהיה פתוחה בפניהם, אך זה לא באמת נכון. לא תמיד האפליקציה מצליחה להגיע לחשיפה הרצויה, לקהל היעד הנכון או למשקיעים הטובים, בכדי שהיא תוכל להצליח, וגם אם הרעיון שעומד מאחורי האפליקציה שלכם גאוני באמת, עדיין לא תוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים בהצלחה של הסטארט אפ שלכם.


אז איך תגרמו לאותה אפליקציה שפיתחתם להפוך להיות סטארט אפ מצליח קראו את המאמר עד תומו ותקבלו כמה טיפים חשובים שיעזרו לכם במהלך הדרך.למצוא את המשקיעים הנכונים

לאחר שפיתחתם אפליקציה, העבודה לא נגמרת. למעשה, היא רק מתחילה. לאחר הפיתוח, או במהלכו, עליכם למצוא את המשקיעים הנכונים אשר יתמכו בפיתוח שלכם ויסייעו לכם לבצע את הפיתוח בצורה נכונה וללא לחצים כלכליים אשר ישפיעו על היכולת שלכם לבצע את הפיתוח באופן הנכון.

האתגר הוא למצוא את המשקיעים הטובים באמת. אלו שלא רק יתנו לכם תמיכה כלכלית, אלא אלו שגם יתמכו בתהליך הפיתוח, יסייעו לכם בניהול, בשיווק ובכל פרמטר אחר אשר יהפוך את האפליקציה שלכם למובילה ושימושית, וכך יסייעו לכם להפוך אותה לאפליקציה שתגרום לכם להיות בעלים של חברת סטארט אפ מצליחה!

למדו את הצרכים של קהל היעד

בעולם המודרני והמתקדם בו אנו חיים, העבודה על פיתוח אפליקציה לעולם לא נגמרת. אם אתם רוצים להיות בטוחים כי האפליקציה שלכם תצליח עליכם לדאוג כל הזמן לכך שתענו על הצרכים של קהל היעד המשתמש באפליקציה, וכך תוכלו להגיע לקהל יעד רחב יותר ויותר בכל פעם מחדש.
לכן, השקיעו גם בפיתוח הראשוני של האפליקציה, אך גם בעבודות פיתוח מתמשכות ובלמידה של קהל היעד ושל הצרכים שלו. ככל שתוכלו להעניק לקהל היעד מענה מדויק לצרכים שלכם, שימוש נוח באפליקציה ויתרונות מהותיים על פני המתחרים, כך תוכלו לגרום לאפליקציה לשלוט בתחום אליו היא מיועדת ולהגיע אל הסטארטאפ עליו אתם חולמים.

השקיעו היטב בשיווק

גם האפליקציה המשוכללת ביותר בעולם לא תצליח אם קהל היעד לא ידע כלל על קיומה. לכן, לאחר ההעלאה של האפליקציה אל חנות האפליקציות עליכם להשקיע כמה שיותר בשיווק שלה, כמובן – בהתאם לתקציב שלכם.

השקיעו בשיווק ממוקד אשר יאפשר לקהל היעד אליו האפליקציה פונה ויאפשר לכם להגיע לכמה שיותר הורדות חדשות. בנוסף, בחרו איש שיווק מקצועית, או משרד פרסום מוביל, אשר יבצע שיווק מקצועי ונכון בהתאם לצרכים שלכם. אולי זה יגרור הוצאה כספית נוספת, אך בהחלט מדובר בהוצאה משתלמת ונכונה אשר תצדיק את עצמה ותאפשר לכם לצעוד בדרך הנכונה אל הסטארט אפ עליו אתם חולמים ולהוביל את האפליקציה שלכם לרשימת האפליקציות המובילות והמבוקשות ביותר לאורך זמן, רשימה שהיא הדלת הראשית להצלחה.

המאמר באדיבות www.leumitech.com

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה