יום שישי , נובמבר 24 2017

דגשים לפיתוח אפליקציה ובניית אתר מכירות מותאם לסמארטפון

מתכננים לפתח אפליקציות במכשיר הסמארטפון בקרוב? ישנן לא מעט אפשרויות לבנות אתרים ולפתח אפליקציות. בניית אתר מכירות יש להיעשות לאחר תחקיר מקיף.

כל מה שרציתם לדעת על פיתוח אפליקציות

במידה והנכם מתכננים לפתח אפליקציות, הרי חשוב להדגיש כי קיים הבדל בין סוגי המכשירים השונים – אנדרואיד ואפל. יש להדגיש כי על מנת לפתח אפליקציות למכשיר אנדרואיד נעשה שימוש בשפת תכנות שונה בהשוואה למכשיר אפל. בעת בניית אתר מכירות יש להתמקצע בתחום, יש ללמוד היטב על ההבדלים בין המכשירים השונים. השוני בין התוכנות בא לידי ביטוי באופן בו הן נכתבות- לכל שפת תכנות תחביר שונה המבדיל אותה אחת מהשנייה.

הקדישו מחשבה לתקציב

לאחר התמקצעות בתחום פיתוח אפליקציות השלב הבא הוא בניית אתר מכירות מותאם לסמארטפון בו יהיה ניתן למכור את האפליקציות השונות. בבואכם לבנות אתר מכירות אחד הדברים שיש לשים לב עליהם זה התקציב. השקיעו מחשבה בבניית תקציב. במידה והתקציב גדול ויש רצון לבנות אתר מכירות מורכב עם מאפיינים ייחודיים, הרי כדאי לפנות לחברה העוסקת בפיתוח אתרי אינטרנט תוך הקדשת מחשבה לנושא קידום אתרים. מנגד אם אין לכם את התקציב הדרוש לכך הרי ניתן להקים אתר באמצעות מערכת פשוטה להפעלה כדוגמת וורדפרס. המערכת מציעה שלל עיצובים אשר ניתן להתקין ולחסוך זמן רב. להבדיל מעבודה על מקצוענים בתחום מערכת וורדפרס נחשבת קלה להפעלה וכל אחד גם אנשים חסרי ניסיון יכולים לבנות אתר.

ניהול פשוט

בעת בניית אתר חשוב מאד להיות עם היד על הדופק ולבחון את הצרכים שלכם. בחינת הצרכים תסייע להקמת אתר הכולל ניהול פשוט. פיתוח המתבסס על איכות ותודעת שירות יאפשר להוסיף מוצרים שונים בחנות ולהוסיף מבצעים. נוסף על כך, קוד איכותי יאפשר העלאת תמונות באיכות גבוהה תוך הצגת המוצרים בצורה הטובה ביותר.

רכישת אפליקציות בקליק אחד

למשתמשים של היום אין ממש סבלנות להיכנס לחנות ולחכות זמן רב . הם רגילים לבצע את הפעולות באמצעות מכשיר הסמארטפון שלהם ולכן חשוב לוודא כי האפליקציות תיראנה טוב בכל פלטפורמה על מנת לאפשר להם רכישה מהירה.

אפשרות ניווט פשוטה

ניווט קל בין האפליקציות השונות יהפכו את החיים של המשתמשים לפשוטים יותר. מדובר במפתח מרכזי ליצירת אתר מכירות אפקטיבי ונוח. ניווט קל יאפשר רכישת מוצרים מהירה יותר תוך שילוב עיצוב מרהיב.

חשיבות אפשרויות השיתוף

בתקופה בה הרשתות החברתיות נחשבות למרכיב מהותי בהצלחת חנויות מכירה משתמשים רבים במוצרים של החנות בוחרים לשתף את הקרובים והחברים שלהם ברכישות החדשות. השיתוף עשוי להועיל רבות לעליית המכירות ולכן יש להיות עם האצבע על הדופק ולבנות קוד בהתאם לסטנדרטים של רשתות חברתיות שונות דוגמת פייסבוק או אינסטגרם אשר דרכן ניתן לשתף את החידושים האחרונים בחנות.

המאמר באדיבות  konimbo.co.il

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה