יום חמישי , נובמבר 23 2017

אפסטור | Hot8 – תעזור לכם ללמוד אנגלית

האפליקציה תופסת את המקום הראשון והמכובד בחנות האפסטור בקטגוריית 'אפליקציות חינמיות' וזכתה לתואר 'Best new app-2016'.

האפליקציה מסייעת ללמוד את השפה האנגלית ולהטמיע מילים חדשות באוצר המילים שלכם בעזרת אלמנטים של משחקיות שיסייעו לכם להתמיד בשימוש ואף יובילו אתכם לטווח השימוש באפקטיבי והרצוי של מספר דקות ביום.

האפליקציה משלבת טכניקה מיוחדת לשינון מילים, כך שתוכלו ללמוד את יסודות השפה במהירות ו/או להרחיב את אוצר המילים שלכם. כמו כן, בעזרת כלים סטטיסטיים תוכלו לעקוב בקלות אחר ההתקדמות שלכם ולעורר את המוטיבציה להמשך הלמידה.

בין אם אתם "סטודנטים מתחילים" או "מומחים" תוכלו למצוא עניין באפליקציה ובאתגרים שהיא מציבה.

לרשותכם עומדים 38 סטים שמציעים נושאים שונים לכל רמת קושי! העיקרון שעומד מאחורי האפליקציה הוא שתלמדו 8 מילים חדשות ביום שיסתכמו ב-500 מילים חדשות בחודשיים. על מנת להוסיף לתחושת ההתאמה האישית כלל המילים מושמעות על ידי ילידים ומבוטאות במבטא הנכון, תוכלו לבחור בין זכר ונקבה שיקריאו את המילים.

למידה מהנה!

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה