יום שישי , נובמבר 24 2017

הלוואות לעסקים קטנים בתחום פיתוח האפליקציות

העולם הטכנולוגי אינו נח ולו לרגע אחד על זרי הדפנה אלא ממשיך להתחדש בשינויים ותמורות ושלל אפליקציות חדשות מפציעות לחיינו ומאלצות אותנו לחשב מסלול מחדש – להתקדם הלאה. מפתחי אפליקציות אינם עוצרים לשנייה אחת אלא מחוייבים לבדוק מה עדכני ומה לא והיכן יש מקום לשדרוג וכן כיצד יש באפשרותם למתג את עצמם כמומחים.

אין ספק כי מדובר בפריצת דרך משמעותית למדי עבור המפתחים, אך לצד ההתקדמות המקצועית יש להשיג לא מעט מימון לצורך הפיתוח. כיום קיימים לא מעט מקומות מימון לצורך קבלת הלוואות לעסקים קטנים.

מענה של 'One Stop Shop' | מהפכה הסמארטפונים בשנים האחרונות יצרה דחף למפתחי אפליקציות למכשירים השונים אנדרואיד או אייפון. אם יש אפלקיציות שנועדו להנאה בלבד, הרי יש גם אפליקציות שנועדו לשימוש ולא רק למטרת הנאה. במסגרת הפיתוח על המפתחים לייצר תוכנה המסוגלת לתת מענה של One Stop Shop" עבור המשתמשים. במקרה הזה, קיימת חשיבות גבוהה כי המפתחים יתמחו במערכות ניהול תוכן שונות על מנת לתכנן בצורה נכונה את הקונספט, ממשק המשתמש ואת העיצוב הגרפי. לצורך כך, יש להשיג סכום לא מבוטל של מזומנים על מנת לצאת לדרך ולתת מענה הולם לקהל המשתמשים.

4 דגשים שיש להביא בחשבון בטרם קבלת הלוואה | הזכרנו את העובדה כי כיום קיימים לא מעט מקורות מימון המאפשרים קבלת הלוואות לעסקים קטנים. עם זאת ישנם מספר דגשים אשר בעלי העסקים צריכים לזכור בבואם להגיש בקשה לקבלת הלוואה על מנת שאותם מפתחים לא ימצאו את עצמם מכינים תוכניות מגירה ולבסוף לא מקבלים את סכום הכסף הדרוש לפיתוח האפליקציות. רגע לפני היציאה לדרך, הנה דגשים שיש להביא בחשבון:

יש לכם כבר תוכנית עסקית – חושבים שהאפליקציה שלכם תשנה את העולם ואת החוויה של משתמשים רבים? זה טוב ויפה, אבל חשוב מאד גם להכין תוכנית עסקית. ככל שתכינו תוכנית עסקית מפורטת יותר כך תקבלו מענה מקיף יותר.

אמינות – בין אם אתם משוכנעים כי העסק שלכם שווה מיליונים או לא מבחינתם של מקורות המימון השונים כדאי לכם לשמור על אמינות בעת דיווח על נתוני העסק.

הבינו את הסיכונים של העסק שלכם – בעת הגשה לקבלת הלוואה הבינו את הסיכונים של העסק שלכם. במידה ותבינו בצורה טובה יותר את הסיכונים השונים אז מקורות המימון השונים יכולים להתייחס להלוואה שלך בצורה טובה יותר.

בצעו השוואה מקיפה – בטרם הגשת הבקשה יש חשיבות רבה לבצע השוואה מקיפה בין מקורות המימון השונים. כבעלי עסק מחובתכם ליצור קשר עם כמה שיותר מקורות מימון במטרה לקבל מהם הצעות למתן סכום כסף לעסק. רק כאשר תקבלו כמה הצעות ממקורות מימון שונים אז תהיה לכם האפשרות לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבור העסק.

המאמר באדיבות אלוני האפט הלוואות לעסקים קטנים

כתיבת תגובה