יום חמישי , נובמבר 23 2017

אפליקציות ישראליות | Picka – אפליקציית היכרויות חדשה

Picka (פיקה) הושקה ביום חמישי האחרון וכבר התברגה למקום השני ומכובד בקטגוריית 'פנאי' בחנות האפסטור ולמקום הראשון בקטגוריית 'דייטינג' בגוגלפליי.

Picka הינה אפליקציית הכרויות חינמית המבוססת מיקום ומאפשרת לכם להכיר אנשים חדשים בקרבתכם!
האפליקציה ידידותית, ומאוד קלה לשימוש עם מנגנון התאמה מיוחד ומשופר כך תוכלו ליהנות משימוש באפליקציית הכרויות (ללא הפן המטריד שלהן). האפליקציה נבנתה אחרי מחקר מעמיק ושנים של ניסיון בתחום הדייטינג על מנת לספק לכם את החוויה הכי טובה שאפשר לקבל מאפליקציית הכרויות.

האפליקציה מאוד ידידותית במיוחד לבחורות שלא אוהבות שמטרידים אותן בפיקה ניתן לשלוח הודעה עד 80 תווים בלבד ורק לאחר שהצד השני מגיב ניתן לשוחח בחופשיות. ב-80 תווים ניתן לתת משפט מפתח טוב על מנת לקבל תגובה (כי היי, ומה מה קורה, לא מספיק טוב :)).
בנוסף באפליקציה ניתן להשתמש בפיק Pick ללא הגבלה אם שני הצדדים עושים אחד לשני Pick יש Double Pick וניתן לשוחח חופשי!

בכל כרטיס שנכנסים ניתן לראות תמונות, מיקום עבודה, חברים משותפים, תחומי עניין ועוד…בנוסף ניתן לשתף פרופיל שאהבתם עם החברים.

איך זה עובד? תוכלו לגלול בין מגוון רחב של פרופילים המתאימים למיקום ולגילאים ולבחירתכם להשאיר או להעיף, תמיד יוצגו הפרופילים אותם אתם באמת רוצים לראות שוב. נתקלתם בפרופיל שלא בא לכם שיוצג? לחצו על איקס הוא לעולם לא יחזור! ראיתם מישהו/י שבא לכם? לחצו על PICK ברגע שהצד השני יעשה גם לכם תוכלו לדבר חופשי! נתקלתם בפרופיל שאתם חייבים את תשומת ליבו? שלחו SUPER PICK עם הודעה קצרה להגביר את הסיכויים שלכם לתשומת לב, רק ברגע שהצד השני יגיב תוכלו לדבר חופשי בצ'אט בזמן אמת.

פיצ'רים עיקריים:

ליצור פרופיל בקליל | מעולם לא היה פשוט יותר לפתוח חשבון בקליק אחד תוכלו ליצור פרופיל דייטינג מושלם!
ובקליק נוסף תוכלו לערוך ולשפר אותו בצורה קלה ופשוטה. בפרופיל שלכם תוכלו לראות מי מחבריכם כבר משתמש בפיקה

התאמות מבוססות מיקום | תוכלו להתעדכן באילו פרופילים המתאימים לכם נמצאים לידכם ומה המרחק ביניכם.

פרופיל משתמש | צפו בגלריית תמונות של הפרופיל, צפו במרחק שלו מכם ברגע זה, זמן פעילות אחרון באפליקציה, חברים משותפים ביניכם ובין הפרופיל המוצג, אינטרסים משותפים ביניכם – שתמיד תוכלו למצוא נושא משותף להתחיל שיחה, גיל, מין, מקום עבודה, דיווח על פרופילים מזויפים, חסימה בקליק ותיבת הודעות.

אזור הצ’אטים | בו תוכלו לראות את כל השיחות שלכם, כמה הודעות חדשות יש לכם בשיחה ועוד…

אזור ההתאמות | בו תוכלו לראות איזה סוגי התאמות חדשות יש לכם שעוד לא התחלתם לצ’וטט, סופר פיקים והתאמות כפולות.

צ’אט | מנגנון צ’אט יחודי לאפליקציות היכרויות המשלב התכתבות בזמן אמת ובקרוב תוכלו לשלוח גם תמונות ותמונות שנמחקות אוטומטית.

הגדרות ועריכת פרופיל | במקום אחד תוכלו לשנות הגדרות חיפוש והתאמות ולשנות את הפרטים שלכם; שינוי סדר הצגת התמונות בגרירה פשוטה, ייבוא תמונות מהגלריה בטלפון, ייבוא תמונות בצורה חכמה מהגלריות בפייסבוק המציג את אלו שקיבלו הכי הרבה לייקים ראשונות, שינוי תצוגת מרחק, קילומטרים או מיילים, שינוי טווח גילאים לפי הטווח האפליקציה תציג תוצאות אפשריות עבורכם, עדכנו את פרטיכם האישיים גיל מין ומקום העבודה בלחיצה פשוטה על ייבוא נתונים מהפייסבוק! כך אנחנו דואגים לפרופילים איכותיים ומהימנים.

Picka תומכת בכל המכשירים: אייפון, אייפד, כל מכשירי האנדראויד ובקרוב גם לשעונים.

Picka זמינה להורדה מחנות האפסטור ומחנות הגוגלפליי!

לכניסה לאתר האפליקציה לחצו כאן

כתיבת תגובה