יום שישי , נובמבר 24 2017

חינם לזמן מוגבל | Warp Shift – משחק פאזל איכותי

יש שמועות שהסופ"ש הולך להיות סוער, מה שאומר הרבה יין חם (או כל משקה חורפי אחר) ואפליקציית משחק כיפית שאפשר לנצל איתה אתה השעות הקרירות. כעת תוכלו ליהנות מהמשחק בחינם ולחסוך 0.99$.

אז מה עליכם לעשות במשחק הפאזל? לסייע לגיבורת המשחק להיחלץ בהצלחה מקוביית החידה.

לטובת הצלחתכם במשימה, תצטרכו לגייס את יכולות הריכוז שלכם היות וככול שהשלבים מתקדמים המשימה הופכת להיות מסובכת יותר ויותר עד שהשלבים יהפכו לחידוש של ממש.

מה בפועל תצטרכו לעשות? כל מסך חדש אשר תעברו אליו יהיה בנוי מקופסאות, אשר לכל אחת מהם דלתות ומעברים ואחת מהן מייצגת את נקודת הסיום. תצטרכו לשנות את סדרן של הקופסאות כך שהמבוך יפתר ותצליחו להעביר את גיבורת המשחק מנקודת ההתחלה ועד לנקודת הסיום.

ככול שתתקדמו יתווספו אופציות נוספות כמו חורי תולעת שיעבירו אתכם ממקום למקום. תוכלו ליהנות משישה עולמות שונים שכל אחד מהם מציע 15 שלבים מאתגרים. 

בהצלחה!!

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה