יום חמישי , נובמבר 23 2017

2017 עוד רגע כאן | Timed message מאפשרת לכם לשלוח ברכות חנוכה או ברכות לסילבסטר

לקראת חנוכה והשנה האזרחית החדשה (2017 שבאה עלינו לטובה) – בעזרת אפליקציית Timed message תוכלו לשלוח ברכות לחג, הודעות, הודעות קוליות וסרטוני וידאו מתוזמנים לכל המשפחה והחברים!

1

קצת על האפליקציה – אפליקציות Timed message מאפשרת לכם לשלוח הודעות, הודעות קוליות וסרטוני וידאו מתוזמנים ותחסוך לכם זמן הקלדה רב. האפליקציה בעלת ממשק נעים ואינטואיטיבי וזמינה להורדה ב-App Store וב-Google Play.
איך זה עובד? הזינו את הקידומת הבינלאומית ואת מספר הטלפון שלכם ולחצו על "Let's Go". תוכלו לנווט בין מסך ההודעות הנכנסות שלכם, ההודעות היוצאות שלכם, יצירת הודעה חדשה ומסך שבו תוכלו לצפות בשעון עולמי. הקליטו הודעה קולית/הודעת וידאו חדשה או הקלידו הודעה, בחרו את הארץ לשליחה, תזמנו את מועד השליחה הרצוי, לחצו על Send וההודעה בדרך ליעד!
3
מעוניינים לשמוע/לצפות בהודעה לפני שליחתה? אין בעיה, לפני השליחה לחצו על כפתור ה-Playback. בחרו את תיזמון הדקות/שעות/ימים לאחריהם ההודעה המתוזמנת תשלח, שימו לב ש-0 דקות מציין שליחה מיידית!
4
במסך ה-Inbox תוכלו למצא את כל ההודעות הנכנסות שלכם. האייקון לצד ההודעה יבדיל בין ההודעות הקוליות להודעות הוידאו והנקודה הירוקה תסמן הודעות חדשות שטרם פתחתם. במסך ה-Outbox תוכלו לצפות בכל ההודעות ששלחתם. במסך World Time תוכלו לצפות בשעון העולמי כדי לוודא שההודעה שלכם תשלח בתיזמון מושלם.
2
אהבתם את האפליקציה? שתפו אותה למשפחה וחברים דרך מסך ה-Info.
Timed message – מאחלת לכל הגולשים חג שמח!

כתיבת תגובה