יום שלישי , נובמבר 21 2017

iOS 10 | פיצ'רים מדליקים לאפליקציית ההודעות, אבל לא רק

אז מה היה לנו בעדכון של מערכת ההפעלה החדשה? למי שטרם הוריד את העדכון יכול לעשות זאת מהגדרות המכשיר, עדכון המכשיר לוקח כשעה וחצי לערך ולכן יש להיערך בהתאם. כמו כן, כדאי להתקין את הגרסה באמצעות האייטונס לאחר שגל המשדרגים השונים דיווחו כי חלק מהמכשירים ננעלו בעת השדרוג.

screen-shot-2016-09-14-at-5-09-13-pm

אז מה חדש בהודעות? סמן חדש לצד תיבת הטקסט מאפשר לכם לפתוח 3 אייקונים חדשים- אייקון המצלמה מאפשר לפתוח במהירות את המצלמה והגלריה ולערוך את התמונות ביעילות על ידי סימון על גבי התמונה. אייקון הלב מאפשר לכם לאייר באופן חופשי או לאייר ולכתוב על גבי תמונות קיימות, את התמונות יחד עם האנימציה המתעדת אותכם עושים זאת, ניתן לשלוח לחברים. האייקון הנוסף מאפשר לכם להיעזר באפליקציות צד שלישי בכדי לשלוח תוספים נהדרים בהודעות לדוגמת מוזיקה וכרטיסי ברכה (אין ספר שהדבר יעודד מפתחים ליצור תכנים יצירתיים למשלוח באמצעות הודעות).

screen-shot-2016-09-14-at-5-09-48-pm

תוכלו להקליד מילה ולקבל בעבור המשמעות שלה אימוג'ים תואמים (המילה "שמח" – יוביל לאייקונים מחייכים לדוגמה), תוכלו להשיב על תמונה שקיבלתם על ידי תגובה מהירה אשר תוסיף בועות עם אייקונים קטנים בצמוד לתמונה (במקום להוסיף אותם כהודעה חדשה ונפרדת). בנוסף, תוכלו ליהנות מאנימציות שונות אותן תצרפו להודעות שתשלחו, תוכלו להחליט על האנימציה שתלווה את בועת הטקסט שלכם (לדוגמה גדלה וקטנה בעת המשלוח), ולהוסיף אפקטים שונים לתמונות כגון אפקט כרטיסי המזל, בהם תצטרכו להעביר את האצבע על גבי התמונה פעמים רבות על מנת להבחין בתמונה המוסתרת. אחרון חביב הוא אפקט האנימציה שישתלט לכם על המסך ויוסיף בלונים מתעופפים, קונפטי או מופע לייזר – אין ספק שאנו צפויים לקבל הודעות יצירתיות בעתיד.

screen-shot-2016-09-14-at-5-09-37-pm

כפתור הבית בהם קיים ה-3D Touch, יאפשרו לכם ליהנות מקיצורים נוחים – כך שתוכלו לשלוח הודעות ולנגן סרטונים מבלי לצאת ממסך הבית. הרמת האייפון תדליק את המסך שלכם כך שלא תצטרכו ללחוץ על כפתור הבית לטובת כך.

screen-shot-2016-09-14-at-5-10-02-pm

כמו גם – העוזרת האישית השתדרגה (Siri), וכעת המפתחים יוכלו להוסיף פיצ'רים נוספים ל-Siri. – כך תוכלו בעזרת קולכם להזמין מונית או למדוד זמנים במהלך האימון. בנוסף, תוכלו לחפש תמונות בעזרת מילים המייצגים קטגוריות (טווח זמנים או מיקום).

העדכון תואם מותאם ל:

  • iPad 4
  • iPad mini 2
  • iPhone 5
  • iPod Touch דור 6

וכלל המכשירים המתקדמים יותר.

 

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה