יום שלישי , נובמבר 21 2017

אז עכשיו אחרי שההכרזה הגדולה כבר מאחורינו

אפשר להתרפק על התמונות והסרטונים מליל רביעי, אין עוררין כי הסרטונים של אפל הם יכולים לעשות בית ספק לכל השאר.

הסרטונים מעוררי השראה וסקרנות, את הבאזז סביב הכנס מסכם הסרטון שמציג את כלל החידושים בדקה וחמישים ושמונה שניות, הסרטון עונה לשם -D'ont Blink:

גם העיצוב של ה-iPhone 7 זוכה לסרטון משלו עם קריינות של ג'ון אייבי המציג את התהליך הארוך והקפדני שעוברים מכשירי האייפון עד למוצר המוגמר והמושלם. כך שאם אתם סקרנים לראות מהם התהליכים שצריך לעבור המכשיר עד לקבלת צבעו השחור והמבריק, נסכו לראות את הסרטון העונה לשם iPhone 7 – Design.

וכמובן שהאוזניות האלחוטיות החדשות של אפל קיבלנו במה משלהן, האוזניות לא יגיעו כחלק מהמארז רכישה של האייפון אך ניתן יהיה לרכוש אותן בנפרד. הן צפויות להפיק 5 שעות של סאונד לאחר הטענה בודדת וברגע שתורידו את האוזניות מכל סיבה שהיא (או אפילו אוזניה בודדת) הן יפסקו לנגן. הסאונד שלהן לפי ברי המזל שכבר הספיקו להתנסות הוגדר כמעולה.

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה