יום שישי , נובמבר 24 2017

אפליקציות ישראליות | How Fast – רוצים לאתגר את החברים?

אפליקציית האתגרים החברתית – How Fast – Challenge Everyone

screen322x572-3

רשת חברתית ליצירת אתגרים ויראליים באמצעות העלאה ושיתוף של סרטוני אתגר קצרים עד 60 שניות.

כולנו זוכרים את "אתגר דלי הקרח" שחולל סערה ברשת וסחף אחריו מיליוני גולשים ברחבי העולם. מסתבר שאנשים אוהבים אתגרים, ויסכימו לצאת מאזור הנוחות שלהם, ואף להביך את עצמם, רק כדי לצלוח את האתגר כשידם על העליונה.

screen322x572

פעם קראו לזה "לשבור שיא גינס", והיום כל אחד יכול להפגין יכולות יוצאות דופן כמעט בכל תחום ולהציב רף גבוה לאחרים. הכירו את אפליקציית How Fast – Challenge Everyone (כמה מהר), שבה אפשר להציב אתגרים או להיענות לאתגרים ע"י שיתוף והעלאה של סרטוני וידאו קצרצרים, למשל, כמה מהר אפשר לאכול 20 נקניקיות או לשתות קנקן בירה או ללכת על הידיים, וכל זאת במסגרת זמן של עד 60 שניות.

screen322x572-2

האפליקציה מתהדרת בממשק משתמש כיפי וחווייתי המאפשר להעלות אתגרים ולשתף בלחיצת כפתור.

איך זה עובד?

ההרשמה לאפליקציה מתבצעת באמצעות הפייסבוק. לאחר ההרשמה מעלים אתגר חדש ע"י צילום סרטון ישירות מהאפליקציה, באמצעות לחיצה על ההקלטה בממשק המשתמש. באליפקציה שני שעוני מדידה, הראשון לטובת הסבר המשתמשים על האתגרים אותם הם מתכוונים לבצע והשני למדידה מדוייקת של אורך וזמן האתגר עצמו. המשתמשים האחרים יכולים להיענות לאתגר, והמנצח הוא זה שיצלח את האתגר בזמן הקצר ביותר, ואף יזכה בגביע וירטואלי על ההישג.

האפליקציה חינמית וזמינה להורדה בחנות האפסטור ובחנות הגוגלפליי

 

 

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

כתיבת תגובה