יום שישי , אוקטובר 20 2017

מלווה נהיגה | דרך חדשה לעבור את תקופת המלווה!

הוצאתם רישיון? מזל טוב! כעת מתחיל תהליך לצבירת ניסיון נהיגה יחד עם מלווה נהיגה צמוד. נהג מלווה יאפשר לכם לצבור ביטחון וניסיון, תוך כדי שאתם נוהגים בחברת נהג מנוסה שיכול להשפיע על אופי הנהיגה שלכם, לייעץ ולסייע במידת הצורך.

screen568x568

איך תמצאו מלווה נהיגה המתאים לכם? מטרת האפליקציה היא לקשר בין נהגים חדשים המחויבים בנהיגה עם מלווה צמוד לבין מלווי'מורי נהיגה איכותיים שילוו אותם במהלך תקופת ההכשרה.

מחפשים מלווה נהיגה איכותי? הירשמו לאפליקציה בעזרת חשבון הפייסבוק שלכם, צפו בכלל מלווי הנהיגה לפי מרחק גאוגרפי, תוכלו לחפש מלווים לפי שם ושעות פעילות, כך תוכלו למצוא את המלווה המתאים לכם ביותר.

screen568x568-1
רוצים לקבל פרטים נוספים? לחצו על מלווה נהיגה מתוך הרשימה ותוכלו לצפות בשעות הפעילות שלו לפי ימים ושעות, לשלוח אליו טופס פניה לצורך יצירת קשר ולקבוע שיעור.

במסך ההודעות היוצאות, תוכלו לעקוב אחר כל הפניות ששלחתם למלווי נהיגה פוטנציאלים.

screen568x568-4

מעוניינים להציע את הכישורים שלכם כמלווי נהיגה? הירשמו לאפליקציה בעזרת חשבון הפייסבוק שלכם, סמנו את שעות הפעילות שלכם לפני ימים ושעות והמתינו לפניות מנהגים פוטנציאלים. במסך ההודעות הנכנסות תוכלו לעקוב אחר כלל הפניות, ליצור קשר טלפוני עם התלמיד ולשלוח דוא״ל.

אהבתם את האפליקציה? שתפו אותה עם משפחה וחברים.

מלווה נהיגה בשבילך!

קטיה פרולוב

קטיה פרולוב

אני קטיה, בשנות העשרים המאוחרות של חיי (לא שואלים אישה לגילה), חובבת חידושים ואפליקציות שגורמות לי לתהות "איך לא חשבתי על זה קודם??" וכאלה שמקלות על חיי או סתם ממש משעשעות. בין אם אתם טכנופובים חוששים או אשפי אינטרנט שמפרקים ומרכיבים מיקרוגלים להנאתכם, אני כאן בשביל לשתף אתכם כאן בכל פניני החוכמה שמצאתי בעולם האפליקציות. תהנו!
קטיה פרולוב

כתבות אחרונות על ידי  קטיה פרולוב (הראה הכל)

2 תגובות

  1. פשוט שטויות במיץ עגבניות וואו.
    חשבתי כבר איזה סופר זמן מעוצב כזה (גם חרטא אבל לפחות יותר טוב מזה)
    ואני אומר את זה בתור אחד שסופר את הימים לסיום המלווה

כתיבת תגובה