יום שלישי , נובמבר 21 2017

חדש באפסטור | שירות התשלומים הממשלתי

שכחת לחדש רשיון נהיגה? פיספסת את התאריך האחרון לתשלום קנס משטרה? אפליקציה חדשה "שירות תשלומים" של שירות התשלומים הממשלתי, זמינה לשירותך בכל מקום ובכל זמן בחינם.

אפליקציית שירות התשלומים הממשלתי הינה אפליקציה מבית ממשל זמין – מטה התקשוב הממשלתי שבמשרד האוצר. ממשל זמין משקיע באפליקציה זו ובמערכת התשלומים משאבים רבים בשמירה על אבטחת המידע ועל פרטיות המשתמש. האפליקציה מאפשרת לאזרחים לבצע תשלומים מקוונים למשרדי הממשלה השונים ולרשויותיה, בצורה נוחה וממגוון טלפונים סלולריים מתקדמים.

רשימת השירותים הזמינים בגרסה זו

 • תשלום אגרת חידוש רשיון רכב..
 • תשלום עבור הפקת כפל רשיון רכב.
 • תשלום אגרת חידוש רשיון נהיגה.
 • תשלום עבור הפקת כפל רשיון נהיגה.
 • תשלום קנסות משטרה.
 • תשלום אגרת טלוויזיה.
 • תשלום עבור עמידר.

יתרונות השימוש באפליקציית שירות התשלומים הממשלתי

 • יעיל, חסכוני וזמין בכל מקום ובכל זמן.
 • חוסך שעות עבודה רבות הן לאזרחים והן למשק הישראלי.
 • עמלות נמוכות מול חברות האשראי החוסכות למשק הישראלי כסף רב.
 • נוחות, פשטות וקלות שימוש.

אבטחת מידע ופרטיות

 • התשלום פועל באופן מוצפן באמצעות פרוטוקול SSL.
 • פרטי כרטיס האשראי אינם נשמרים על-גבי המכשיר או בבסיס הנתונים של המערכת, אלא אך ורק לצורך ביצוע הגביה ותו לא.
 • כאמצעי הגנה נוסף, מתבצעת בדיקה קפדנית לאימות פרטי הכרטיס מול חברות האשראי בכל תשלום ותשלום, בכדי למנוע אי סדרים או שימוש לרעה בכרטיס האשראי.

אפליקציה זו זמינה להורדה מהאפסטור ובחינם והיא מותאמת לעבודה עם כל מכשירי האייפון החל מגרסה 3.2 ומעלה של מערכת ההפעלה iOS ועד גרסה 6 כולל. שירותי תשלום נוספים יתווספו בהמשך…

אסף מורז

אסף מורז

ערד - Arad
שמי אסף מורז בן 35 מערד. על מחשבים וגאדג'טים אני מטורף משחר ילדותי. את תרומתי לאתר אני מספק בכתיבה של כתבות ומדריכים למען הקהילה כולה. לאחרונה עברתי להשתמש במכשיר אנדרואיד, אך אין הדבר מונע ממני להמשיך ולכתוב לכם כתבות דווקא בנושא האייפון. לכל המעוניין, ניתן לקרוא את הכתבות שלי באתר השני כאן: http://www.iandroidil.net/author/asafmoraz
אסף מורז

7 תגובות

 1. נחמד אבל בשביל לשלם פעם בשנה או אפילו פחות, אני חושב שזה קצת מיותר לשמור אל האייפון. מה שכן, אפשר תמיד להוריד העתיד הרחוק (אני מקווה).

 2. רק זה חסר. במיוחד עם האיום המתמשך של אנונימוס לפרוץ לאתרי ממשלה ולקחת פרטים של אנשים שמשלמים באשראי. וזה משהו שהם עושים במלוא המרץ בשבוע האחרון אפילו האתרים מודים שנגנבו להם פרטים. נ.ב. אני מחפש שותף משקיע לכמה פטנטים מאוד מניבי רווח לפרטים alm06z@walla.com

  chay הגיב:

  כשתדע לכתוב עם פסיקים ונקודות, אולי מישהו יחשוב על כך ברצינות.

  אסף מורז הגיב:

  אין צורך להיות עד כדי כך פרנואיד ואין שום הבדל אם תשלם בכרטיס אשראי למשרדים האלו או דרך האפליקציה כי הפרטים שלך כבר שם גם ככה.

  almog.z הגיב:

  קודם כל ברור שיש הבדל אם אתה משלם ישירות או דרך האינטרנט ובגלל זה קל יותר ״ לצוד״ את הפרטים שלנו אני באופן אישי משתדל להשתמש רק במזומן ולא מבצע בכלל רכישה או עסקה דרך האינטרנט והחברה המתווכת היחידה שבה אני משתמש זה דואר ישראל. אני הזכרתי את אנונימוס מכיוון שבחודש האחרון הם יצאו בהכרזה על נסיונות פריצה לאתרי ממשלה ותשלומים ובשבוע האחרון הם עשו זאת ואף פרסמו פרטים של כ 25000 אנשים

  אסף מורז הגיב:

  תראה, אני לא מפקפק במה שאתה אומר, אבל בכל שנות חיי האינטרנט שלי (אני בן 35 כיום) מעולם לא נתקלתי בבעיה כלשהי ואני משתמש בשירותי האינטרנט (אפילו משתולל) מזה זמן רב, גם עם רכישות או מכירות לחו"ל וגם בארץ.

  אני מדבר ברצינות, לא צוחק, הוצאתי מאות אלפי שקלים ברכישות באינטרנט ובתשלומים ואני פועל ב- 99 אחוז מהמקרים עם כרטיס האשראי שלי ואפילו אם אני רק קונה חלב בתחנת הדלק, ממש כך!

  לכן ניסיוני מספר לי אחרת, אני אמנם לא שולל את מה שאתה אומר ומודע לכך שיש סיכון כלשהו בדרך זו, אבל בחייך, לא לכל אחד יש מזומן בכיס וזה קצת מסבך ומסרבל אותך להתכונן מראש עם מזומן ביד עבור כל תשלום שאתה מבצע או לדאוג בכל חודש בחודשו לשלם כל מיני תשלומים קבועים במזומן במקום שהם ירדו בכרטיס אשראי בצורה מסודרת.

  כל מה שרציתי לומר הוא שאותם אנונימוס יכולים לחדור למחשבי הממשלה גם ככה ולדלות משם פרטים אפילו אם שילמת רק פעם אחת באשראי וגם אם לא, תעודת זהות, כתובת מגורים לא חסר, וכל עוד שאנו משתמשים באמצעים דיגיטלים הסיכון קיים.

כתיבת תגובה