יום שלישי , נובמבר 21 2017

Blog Archives

בשבוע הבא | השקה רשמית של אפל ווטצ' בישראל

אפל נמצאת עדיין בתהליך ההרחבה של תפוצת האפל ווטצ' במדינות שונות בעולם, ותורה של ישראל מגיע ממש בשבוע הבא עם השקת השעון המתקדם בחנויות המייצגות את החברה בישראל. iDigital שהוא מפיץ מורשה של אפל בישראל, צפויה להציע את דגם הספורט של השעון במחיר של 1999 ₪ החל מיום חמישי ה 11 לפברואר.

קרא עוד »

Apple Watch | איך לענות לשיחות נכנסות עם שעון 'אפל'?

כאשר מגיעה שיחה נכנסת לשעון אפל שלך, יש כמה אפשרויות שלא פשוט להבחין בהן. על ידי גלילה ניתן לגלות שאפשר לשלוח מסרון ולענות מהאייפון.

קרא עוד »

AppleWatch | איך להשתיק את השעון של 'אפל' בקלות

לא אחת קורא ששעון ה- 'אפל' שלך מצלצל בחוזקה בקולנוע או בפגישה חשובה. המבוכה החברתית שאתה חווה בוודאי קשה ולא רצויה. אתה לא היית רוצה להיות הבחור ההוא שאומרים עליו "הוא מאלה".

קרא עוד »

חדש ה-watchOS 2 – אייקון סטאטוס בהתחברות עצמאית של השעון לרשת WiFi

אל סדרת האייקונים שנוספו למערכת ההפעלה של אפל ווטצ', נוסף כעת אייקון חדש המספק אינדיקציה על חיבור השעון לרשת Wifi מוכרת. בעבר, השעון אכן סיפק אינדיקציה כאשר נותק הקשר בין השעון ובין האייפון אליו הוא משוייך, אבל לא ניתנה אינדיקציה אם השעון עדיין מחובר לרשת ה Wifi באופן עצמאי, וכעת עניין זה תוקן באמצעות האייקון החדש.

קרא עוד »

איך לשמור את מסך האפל ווטצ' דולק למשך 70 שניות במקום 15?

מערכת ההפעלה החדשה לאפל ווטצ', watchOS2 מציעה אפשרות חדשה לשמירה על מסך ער ודולק למשך 70 שניות, במקום 15 שניות בלבד כפי שהיא אפשרי עד כה. משתמשים העושים שימוש תדיר בשעון לאורך היום, צריכים לחשוב היטב לפני שהם משתמשים באפשרות זו, שכן מדובר על הכפלה של צריכת הסוללה פי 5 ויותר.

קרא עוד »

אפל מפרסמת 6 פרסומות חדשות לאפל ווטצ'

אפל מקפידה מאוד על עדכון ערוץ היוטיוב שלה במודעות פרסומת למכשירים השונים שהיא מציעה, והיום העלתה 6 מודעות פרסומת חדשות לאפל ווטצ', שבוע לאחר שהעלתה סרטון פרסומת המציג מדריך שימוש באפליקציית המוסיקה החדשה של החברה.

קרא עוד »

אפל חושפת דגמים חדשים ורצועות חדשות של Apple Watch

את אירוע המדיה של אפל היום, היא התחילה עם מספר הודעות על סדרת מוצרי אפל ווטש ואפליקציות חדשות בסדרה לרבות המסנג'ר של פייסבוק, אפליקציית גו פרו, ואפליקציה מעניינת חדשה הנקראת AirStrip המוגדרת כאפליקציה מכוננת בתחום הבריאות.

קרא עוד »

איך למצוא את ה-UDID של באפל ווטצ'?

את ה UDID הייחודי שלכם לאייפון או לאייפד תוכלו למצוא בקלות רבה באמצעות העמוד הכללי באייטיונז, אך איך תוכלו לעשות זאת באפל ווטצ'? ובכן, אתם עשויים להזדקק ל UDID של האפל ווטצ' למגוון מטרות, ומאחר ולאפל ווטצ' אין עמוד כללי באייטיונז יהיה עליכם להשתמש ב Xcode כדי למצוא את ה UDID של השעון, ולהלן ההסבר המפורט:

קרא עוד »