יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

חג אספלט 8: ההמראה

משחק המירוצים הטוב ביותר למכשירי iOS מגיע לנקודת מפנה חדשה! בצעו פעלולים דינמיים במהירות גבוהה וגבוה באוויר, בחוויית נהיגה אינטנסיבית המבוססת על מנוע פיזיקה חדש לחלוטין!

קרא עוד »

חג סימולטור עיזים – משחק מטופש בשביל הכיף

סימולטור עיזים (Goat Simulator) היא טכנולוגיית הדמיית עיזים העדכנית ביותר, המביאה אליכם את הדור הבא של הדמיית עיזים. אינכם צריכים יותר לפנטז על להיות עז, החלומות שלכם סוף סוף התגשמו.

קרא עוד »

TouchFish- משחק לגידול דג וירטואלי אישי באיכות גבוהה ומרהיבה

אם תמיד חלמתם לגדל דג יפה שיהיה רק שלכם תוכלו לעשות זאת באמצעות המשחק החדש TouchFish.

קרא עוד »

חג Amazing Battle Creatures – יצורי קרב מדהימים

בנו את הצוות הטוב ביותר, והילחמו עד הפסגה ביצורי קרב מדהימים.

קרא עוד »

Plunder Pirates- משחק שודדי ים חדש ומלהיב

האם אתם אוהבים לשחק בשודדי ים? מעוניינים לצאת למלחמות בלב ים, לשדוד אוצרות ואוניות ולבנות אי שודדים משלכם? ובכן, כדאי לכם להוריד את המשחק Plunder Pirates, משחק שודדי ים (פיראטים) חדש ומלהיב עם גרפיקה מעולה ושלל הרפתקאות ואפשרויות.

קרא עוד »

Call of Duty: Modern Warfare 2 & 3 זמינים כעת למשתמשי ה-Mac

חברת Aspyr Media הודיעה ביום שלישי כי המשחקים Call of Duty: Modern Warfare 2 ו-3 זמינים עבור מחשבי Mac. את המשחקים ניתן להוריד, כולל כל החבילות הנלוות אליהם, מן האתר GameAgent.com- החנות המקוונת של החברה.

קרא עוד »

אפליקציית היום | Top Eleven הרכיבו ונהלו קבוצת כדורגל משלכם

רוצים להרכיב קבוצת כדורגל לתפארת ולהוביל אותם לניצחון? Top Eleven הוא משחק ספורט פופולרי המאפשר לכם להרכיב ולנהל קבוצת כדורגל משלכם שתתחרה עם מליוני שחקנים ברחבי העולם.

קרא עוד »

הכנסו לפחד בעזרת LAD

פס הקול האינסטרומנטלי מוסיף אף הוא למוזרות, ולמעשה זה תענוג גדול לשמוע אותו מתנגן בזמן המשחק. המטרה במשחק זה היא לנווט דרך אובייקטים ומכשולים, ולהגיע אל הדלת בסופו של כל שלב.

קרא עוד »