יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

ערכות אייקונים מומלצות למערכת ההפעלה OS X

אם יש לכם מחשב מק הרי כתבה זו נועדה עבורכם. אם גם אתם מעוניינים בערכת אייקונים יפה ומלהיבה למחשב שלכם הנה המלצות על ערכות אייקונים מרהיבות למערכת ההפעלה OS X.

קרא עוד »

3 ערכות נושא מומלצות לשדרוג המכשיר שלכם

מדי פעם אנו מעדכנים אתכם על ערכות נושא חדשות המיועדות לאייפון, לאייפד או לאייפוד טאץ'. יש מגוון ערכות נושא ברשת אך הפעם ריכזנו עבורכם המלצה על 3 ערכות הנחשבות לאיכותיות במיוחד

קרא עוד »

Cydia | ערכת נושא שתשנה את מכשירכם מקצה לקצה

זמן רב שלא נגענו בערכות נושא. נראה שישנן כל כך הרבה סוגי ערכות, שקשה לקלוע בצורה מדויקת לטעם האישי של כל אחד ואחד מכם. יחד עם זאת, לעיתים אנו נתקלים בערכת נושא כל כך מיוחדת במינה וההרגשה הפנימית שלנו היא שפשוט אי אפשר לתת לאחת כזו לחמוק מאיתנו סתם כך. וזו בדיוק הסיבה שבגללה החלטנו לתת לערכת הנושא הבאה את הבמה הראויה.

קרא עוד »

ערכת הנושא Ayecon עודכנה לגרסה חדשה (1.1.2)

ערכת הנושא הנ"ל מגיעה מצוידת ב- 120+ אייקונים, כך שתוכלו להיות כמעט בטוחים שהיא תכסה בהצלחה את כל, או לפחות את רוב האייקונים שנמצאים לכם על המכשיר, ואולי גם את האייקונים של אפליקציות חדשות שתורידו אל מכשירכם בהמשך.

קרא עוד »

ערכת הנושא OS X Pad HD תגרום לאייפד שלכם להיראות כמו מק

בערכת הנושא הזו הכל מעוצב בצורה מושלמת ומדהימה במיוחד, החל מסרגל ה- Menu Bar ועד לדוק. כמובן שתוכלו בנוסף גם לשנות את העדפות המשתמש, להוסיף אפליקציות לדוק, לשנות את מראה התיקייה ועוד. את ערכת הנושא OS X Pad HD ניתנן לרכוש מחנות הסידיה במחיר מינימלי של 3.50$.

קרא עוד »

סידיה | MakIcon – יצירת אייקונים לערכות נושא

בוודאי הבחנתם בכך שכאשר אתם מורידים ערכת נושא חינמית או אפילו רוכשים אחת כזו, מדי פעם "מתפספסים" לכם אייקונים מסויימים שאינם מקבלים את הצורה כפי ששאר האייקונים מקבלים, אלא נשארים אותו הדבר בדיוק ללא כל שינוי.

קרא עוד »

ערכת נושא בסגנון Mountain Lion למכשיר האייפון

אם אתם מחפשים אחר ערכת נושא הגעתם לנחלה. הרשו לי להציג את ערכת הנושא iOS X Ultimatum, המבוססת על Mountain Lion. ערכת נושא זו מדמה בצורה נפלאה את Mountain Lion ונבנתה בצורה מדויקת על מנת להתאים את המכשיר שלכם למערכת הפעלה iOS.

קרא עוד »

שתפו את המראה של מכשירכם באמצעות homescreen.me

ובכן, homescreen.me הוא מעין רשת חברתית קטנה שהולכת ומתרחבת עם הזמן, אשר דרכה תוכלו לשתף ולהראות לכל העולם כיצד מעוצב מסכו של מכשיר האייפון/אייפד שלכם. באמצעותו תוכלו לשתף ולהשוויץ, כמו גם לראות כיצד מעוצבים המסכים של משתמשים אחרים ואף להגיב ולחוות את דעתכם בעניין.

קרא עוד »