יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

ערכת הנושא החדה ביותר בסידיה After Hours-HD

רוב ערכות הנושא עבור Winterboard חוזרות על עצמן כך שקשה מאוד למצוא ערכת נושא מיוחדת שמשנה את כל חווית השימוש באייפון\אייפוד טאצ' שלכם. ערכת הנושא הבאה העונה לשם After Hours HD, תדאג לשנות לכם את חווית השימוש מקצה לקצה!

קרא עוד »

מדריך | יצירת ערכת נושא בצורה קלה באמצעות האתר CodeThemed

לטובת אלו שלא יודעים או שעדיין לא שמעו על האתר CodeThemed (שסוקר כאן בימים האחרונים) המשמש ליצירת ערכות נושא אישיות בקלות יתר כך שגם משתמש שאין לו מושג וחצי מושג בעניין, יוכל להכין משהו יפה בעזרתו.

קרא עוד »

CodeThemed | אתר המשמש ליצירה ושיתוף של ערכות נושא

אם אתם נמנים בין סוג האנשים שאין להם ממש ש-ו-ם מושג ביצירה של ערכות נושא, אז כנראה שהאתר הזה הוא בשבילכם, שכן ממש, אבל ממש קל ליצור שם ערכות נושא ואפילו ממש יפות ומושקעות. האתר מצריך חשבון משתמש, אך הליך הרישום הוא קל ופשוט.

קרא עוד »

IceCreamPhone: ערכת נושא לחובבי Android ICS

ערכת הנושא החדשה הזו, ששוחררה ל- DreamBoard, נראית בדיוק כמו שה- Android Ice Cream Sandwich אמורה להראות. הערכה מציעה תכונות מגוונות ורבות המובאות מה- Ice Cream Sandwich, כגון:

קרא עוד »

סידיה | 3Gvenice – פתיחת האפשרות לשיחות FaceTime על גבי רשת ה- 3G באופן מובנה

כידוע, שירות ה- FaceTime של אפל המאפשר שיחות וידאו בין משתמשי האייפון/אייפד/אייפוד ושהוצג עם צאתו של מכשיר האייפון 4 בשנה שעברה, פועל רק על גבי הרשת האלחוטית (WiFi).

קרא עוד »

Analock HD – שעון אנלוגי בתוספת מזג אוויר מובנה למסך הנעילה

נמאס לכם מהשעון הדיגיטלי במסך הנעילה? ערכת Analock HD מביאה לכם את השעון האנלוגי בתוספת הנפשה למחוג השניות ובנוסף, תצוגת מזג האוויר של אותו היום למסך הנעילה.

קרא עוד »

MyWallet – ערכת נושא אחרת

רוב ערכות הנושא עבור Winterboard המותקנות דרך סידיה משנות דברים קלים במכשיר האייפון והאייפוד טאצ', לא נתקלתי באחת שניתן לומר שהיא מיוחדת עד עכשיו.

קרא עוד »

ערכת נושא מדהימה iTech

לרוב ערכות הנושא הם ערכות נושא משעממות וחוזרות על עצמם כל הזמן, הערכה הבאה iTech היא לא מאותם הערכות המשעממות.

קרא עוד »