יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

סידיה | איך פותחים את תפריט שימוש הבטרייה הסודי של אפל

אם רציתם לדעת איך להשיג עוד מידע על סוללת האייפון שלכם, עכשיו אפשר. המפתח חמזה סוד מצא דרך המאפשרת להגיע לתפריט סודי בנוגע לבטרייה שנותן הסבר מפורט על כל הנתונים הקשורים לבטריית האייפון.

קרא עוד »

מדריך | איך לפתוח את אפשרות הצפייה במפות במצב טופוגרפי המוסתרת באפליקציית המפות הרשמית של גוגל

והנה כעת, לאחר שלא עבר יותר מידי זמן מאז השחרור הרשמי, המפתח המוכשר ריאן פטריך (Ryan Petrich) עשה את זה שוב, כששחרר תוסף מיוחד (שיושב בסורס הרשמי שלו בסידיה) אשר אחראי על פתיחת אותו פיצ'ר מוסתר באפליקציית המפות הרשמית של גוגל.

קרא עוד »

מדריך | כיצד להתקין את סידיה ידנית על מכשיר בגירסת iOS 6 בטא

כפי שכבר דיווחנו לכם באתר קבוצת ה Dev-Team שחררה גרסה חדשה של Redsn0w המסוגלת לפרוץ פריצה קשורה ולפתוח את הרשאות הקבצים מכשירי אייפון 3Gs, 4 ואייפוד טאצ' 4 המריצים את מערכת ההפעלה החדשה iOS 6 בטא.

קרא עוד »

מדריך | כל השימושים האפשריים באפלקציית סיור הקבצים – iFile

כמעט כל אחד שפורץ את מכשירו, רץ ישר להוריד את iFile. מדובר למעשה על אחת האפליקציות השימושיות ביותר שמאפשרת לסייר במערכת הקבצים במכשיר הפרוץ שלכם. ההורדה עצמה היא בחינם, אבל אפשר גם לבצע רישום שעולה 4 דולר, לאחר מכן ייפתחו בפניכם עוד כל מיני כלים שימושיים נוספים.

קרא עוד »

התוסף SAM שמאפשר לנו לבצע אנלוק עודכן לגרסה חדשה (0.1.16-1) ויצרנו עבורכם גם מדריך וידאו

המוח הגאון Sam Bingner משחרר היום עדכון לפריצת ה- Unlock התוכנתית שלו SAM. אותה הפריצה התגלתה למעשה על ידי האקר סיני בשם Loktar_sun. העדכון החדש הופך את תהליך הפריצה להרבה יותר מהיר וקל. אני בספק, אך כל מי שבמקרה הספיק איכשהו לפספס את הכתבה, מוזמן לקרוא עליה כאן.

קרא עוד »

מדריך | כיצד להתקין את האפליקציות iPhoto ו- iMovie על iOS 5.0.1

את אפליקציית iPhoto נראה לי שכבר אין צורך ממש להציג, היה זה למעשה שחרור עצום של יישום חדש ומהפכני מצד אפל, ששיבחה ושדרגה את אירוע המדיה שלה בנושא האייפד החדש (The New iPad) אבל החדשות הרעות הן שיישום זה דורש מכם להיות על גרסת iOS 5.1 החדשה.

קרא עוד »

הסידיה זוכה לעדכון לא רשמי לגירסה (1.1.5) + מדריך לביצוע העדכון

כשאומרים את המילה "סידיה", כולם יודעים למה הכוונה - החנות המקוונת להורדת טוויקים ותוספים שונים ל- iDevice הפרוץ שלכם. כעת הסידיה מקבלת עדכון לא רשמי לגירסה חדשה (1.1.5). כפי שנאמר בתחילת הכתבה, הסידיה עודכנה לגרסה חדשה אך לא באופן רשמי.

קרא עוד »

מדריך | התחברות ל- SSH בדרך הכי קלה שיש

לעיתים מופיעים באתר כתבות ומדריכים הדורשים מהמשתמש להתחבר באמצעות SSH למערכת הקבצים ב- iDevice הפרוץ שלו. הבעיה היא שקודם כל לא כולם יודעים מה זה אומר בדיוק וגם אם כן, זה לא תמיד קל. כאן בדיוק נכנס המדריך.

קרא עוד »