יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

וואטסאפ | 'Story' vs 'Status'

השבוע נוסף אל חיינו הווירטואליים פיצ'ר חדש!

קרא עוד »

עדכון גרסה | [Pokémon GO [1.1.0 – שיפורים לחובבי הפוקימון

מטרת השדרוגים היא כמובן למשוך משתמשים נוספים להשתמש באפליקציה ולשחקנים המכורים להישאר מאותגרים.

קרא עוד »

וואטסאפ לאייפון שדרגה [2.12.16] את ההתראות בתוך האפליקציה

עדכון חדש של אפליקציית וואטסאפ לאייפון מביא איתו מספר חידושים ששווה לציין, ובהם התראות משודרגות בתוך האפליקציה, אפשרות שמירת מדיה נכנסת לשיחות ספציפיות, אפשרות שיתוף קבצי PDF מאפליקציות אחרות דרך שיחות וואטסאפ ועוד.

קרא עוד »

Viber השתדרגה [5.7.0] עם תפריט שיתוף חדש, והגדרות מדיה חדשות

עדכון חדש לאפליקציית וייבר הגיע הבוקר לאפסטור עם עדכון התומך בהיעלמות אוטומטית של הודעות Wink, תפריט שיתוף בעיצוב חדש, מידע מפורט יותר בקבוצות צ'ט, אפשרות הגדרה של פרק הזמן לאחסון מדיה על המכשיר

קרא עוד »

גוגל תמונות השיקה אלבומים משותפים

כפי שהובטח בספטמבר האחרון, גוגל משיקה את תכונת האלבום המשותף שלה באפליקציית המובייל שלה ל iOS ואנדרואיד. מגיעה בדיוק בתקופת החגים, אפליקציית התמונות המעודכנת מאפשרת לחברים ובני משפחה לבנות אלבומים משותפים, כשכל אחד יכול להוסיף את התמונות שלו לאלבום.

קרא עוד »

עדכונים | SwiftKey – המקלדת הפופולארית, עוברת שדרוג משמעותי [1.4.3]

SwiftKey, הלא היא המקלדת הפופולארית ביותר במכשירי אייפון, אייפד ואייפוד, ומתאים למכשירי iOS 8 ומעלה, עברה תהליך שדרוג [1.4.3] עם שני שינויים משמעותיים: ערכת נושא באבל גאם (מסטיק) חדשה למקלדת, ותפריט הגדרות מחודש באפליקציה.

קרא עוד »

וואטסאפ [2.12.11] מוסיפה 3D Touch, עיצוב מחודש להגדרות ועוד

וואטסאפ מציגה עדכון חדש הזמין כבר להורדה באפסטור, ובו הוספת תכונות 3D Touch למכשירי 6s עם מחוות פיק אנד פופ לצפייה מקדימה בשיחות מבלי לפתוח אותן באמת. העדכון כולל גם עיצוב מחודש של דף ההגדרות של האפליקציה, סקירת שיחות מועדפות במקום אחד, ואפשרות לתצוגה מקדימה של קישורים לפני שיתוף.

קרא עוד »

Waze 4.0 זמין כעת עם מראה מחודש, מפה משודרגת וצריכת סוללה משופרת

אפליקציית הניווט הפופולארית וויז משחררת כעת גרסה חדשה עם עיצוב מחודש, מפה חדשה ושיפורים בנושא של צריכת הסוללה. הגרסה החדשה מפחיתה את מספר הלחיצות שיש לבצע כדי להתחיל את הניווט, ומפחיתה את העומס בתפריטים, המפות ודיווחי הדרך שהיא מספקת. הלחצנים השונים מקבלים צבעים חדשים לפי נושא, ותהליך הדיווח הופך להיות קל יותר.

קרא עוד »