יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

סידיה | Chrome Handoff – שיתוף השימוש בכרום בין האייפון למק

חובבי דפדפן הכרום המחזיקים במכשיר iOS מחכים כבר זמן רב לאפשרות השיתוף בין דפדפן הכרום במכשיר ה iOS שלהם ובין הדפדפן המותקן על המק, שיתוף שעובד כבר זמן רב במכשירי אנדרואיד, וכעת זמין גם עבור משתמשי iOS בעלי מכשיר פרוץ, וזאת באמצעות התוסף החדש Chrome Handoff.

קרא עוד »

סידיה| Rocket – התוסף שמשדרג את האינסטגרם שלכם עם תכונות חדשות

אם יש לכם אייפון פרוץ, ואתם חובבי אינסטגרם, אתם לא רוצים לפספס את התוסף החדש Rocket for Instagram שמציע לכם שורה של תכונות חדשות, באינסטגרם עצמה לא הצליחו לספק לכם. למעשה, אפשר לתייג את התוסף הזה כתוסף החלומות של משתמשי אינסטגרם עם שלל פעולות שעד כה לא יכולתם לבצע.

קרא עוד »

סידיה | Cream מעניק למרכז השליטה באייפון שלכם ממשק דמוי אפל ווטצ'

אם אתם רוצים להכניס קצת צבע למרכז השליטה באייפון שלכם, ואתם מעדיפים את סגנון העיצוב של אפל ווטצ', Cream הוא תוסף פרוץ שתוכלו להשיג כבר היום בסידיה. התוסף מיועד להעניק מראה חדש לממשק המשתמש שלכם באייפון, גם אם זה מסתכם בהכנסת צבעים חדשים לפקדים במרכז השליטה של המכשיר, וכפי שמתאר זאת המפתח, באופן המדמה את ממשק המשתמש של אפל ווטצ'.

קרא עוד »

סידיה | Postman: בדקו דוא"ל באופן ידני מכל מקום

בדרך כלל, כדי לבדוק האם קיבלתם דוא"ל חדש יהיה עליכם לצאת ממה שאתם עושים, להיכנס לאפליקציית הדוא"ל, לרענן את תיבת הדואר הנכנס ולגלות האם ישנה הודעה חדשה אם לאו. במקרים מסויימים זה יכול להיות גורם מאוד מפריע, ובדיוק למטרה זו פותח התוסף הפרוץ Postman, המאפשר לכם לבדוק דוא"ל בכל רגע נתון, ובכל מסך בו אתם נמצאים.

קרא עוד »

סידיה | QuickClear מאפשר לכם להסיר תגי אפליקציות באמצעות 3D Touch

QuickClear הוא תוסף פרוץ חדש המאפשר לכם לבצע לחיצה חזקה על כל אייקון במסך הבית, שעליו מופיע תג אדום של הודעות או התראות, לפתיחת תפריט שיאפשר לכם לנקות את התג במהירות ובקלות.

קרא עוד »

סידיה | התוסף הזה יענה על הנוסטלגיה שלכם למחליף האפליקציות של iOS 7

מחליף האפליקציות של iOS 8 דומה מאוד לזה של iOS 7, אך במערכת iOS 9 החדשה, אפל שינתה לחלוטין את ממשק המחליף, והמחליף הנוכחי סובל מבעיות קלות כמו רספונסיביות נמוכה להחלקות למעלה

קרא עוד »

NearbyNews | התוסף שיציג לכם הצעות מסירי במסכי ספוטלייט במכשירי iOS

החל מ iOS 9 תוכלו לקבל הצעות מסירי במסך ספוטלייט החדש, הממוקם משמאל למסך הבית. על אף העדכון החדש, אפל שמרה על יכולת הפעלת מסך הספוטלייט באמצעות משיכה מלמעלה, אם כי מסך זה אינו כולל את כל השיפורים והחידושים של הממשק החדש.

קרא עוד »

סידיה | Meteor – תוסף המציג טמפרטורה ותנאי אקלים בתוכנת מזג האוויר

מטאור הנו תוסף המוסיף את הטמפרטורה בלוקיישן נתון בארץ ובעולם, ואת סוג האקלים בטמפרטורה זו. ניתן לקבל אינפורמציה על מספר ערים במקביל, כאשר כל עיר נשמרת בכרטיס נפרד. הכרטיסים מסודרים בתוכנת "מטאור" בטור, כאשר העיר בשורה העליונה ביותר בו היא עיר ברירת המחדל שתוצג לכם עם הפעלת התוכנה. ניתן לשנות את סדר הערים בתוסף.

קרא עוד »