יום שישי , אוקטובר 20 2017

אנדרואיד

עדכון | איתור תחנת דלק זולה – FullTank

היא זכתה לעיצוב מודרני, ממשק נוח ופיצ׳רים חדשים. ב-FullTank 4 יש מידע על השרותים שניתנים בתחנה כמו פנצ׳ריה,שטיפה, חנות נוחות, מסעדה, ועוד׳.

קרא עוד »

תמונות שדלפו – השעון החדש של סמסונג

המקור הבא שהדליף את התמונות (עובד סמסונג) ביקש להשאר אנונימי מכיוון שלא אישרו להם לצלם את השעון החדיש, הוא בעצם צילם בווידאו אבל העלה את התמונות סטילס מתוך הצילום וידאו, שמראה את העיצוב המיוחד של השעון בתאורת לדים חדישים , עם המסך המרובע.

קרא עוד »

האם סמסונג עוברת למתכת בדור הבא של הסמארטפונים??

החטיבה העסקית של Samsung Electronics , הודיעה בתאריך ה-29/8/13 כי הם מתכננים את עיצוב הדור הבא של הסמארטפונים למגנזיום ואלומיניום, כיום היא מתשמשת בפלסטיקה. החברה מתככנת את ההפצה לשנה הבאה - בה יצאו הדגמים החדשים.

קרא עוד »

בקרב האיגרוף בין מערכת ההפעלה בקוד פתוח, האנדרואיד ל-iOS, גוגל נראית כמנצחת, האומנם?

מערכת ההפעלה של גוגל, האנדרואיד, ללא ספק מובילה כשמדובר בנתח של מכשירים ניידים הנשלחים למשווקים ולמפיצים מסביב לעולם. המערכת של גוגל בהיותה גם זולה יותר מושכת אליה מפתחים מסביב לעולם אפילו מהודו ומסין.

קרא עוד »

אנדרואיד של גוגל שולטת ב- 59.5% מכלל המכשירים הניידים החכמים

למערכת ההפעלה של גוגל אחוז מרשים של 59.5% מכלל "המכשירים הניידים החכמים " שנמכרו ברבעון הראשון של 2013 עפ"י נתונים חדשים שמעלה חברת האנליסטים Canalys. לעומת זאת, iOS של אפל מחזיקה כיום ב- 19.5% משוק זה, ולמרות האחוז הנמוך יחסית, iOS ראתה גידול ברבעון המדובר.

קרא עוד »

מה קורה למוצרי אפל בשווקי המזרח הרחוק?!

האתר הידוע רוייטרס (reuters) מדווח על תופעה חדשה, שינוי מגמה, בערים המרכזיות של הונג-קונג וסינגפור שווקי המזרח הרחוק ידועים בהשתרכותם, עקב בצד אגודל, אחר שווקי המערב בכלל זה אירופה וארה"ב. לאחרונה יותר ויותר צרכני מוצרי יוקרה כגון סמארטפונים וטבלטים מדווחים כי מוצרי אפל אינם נוצצים עוד בעבורם כבעבר.

קרא עוד »

מה גורם למשתמש אנדרואיד לעבור ל- iOS? רגע, מה גורם למשתמש iOS לעבור לאנדרואיד? אז פשוט שאלנו…

כאמור, היות והנושא לבטח מעניין רבים מכם, החלטנו להרים את הכפפה ולראיין שני משתמשים, כשכל אחד מהם נחשב למשתמש מנוסה למדי. אחד מהם ביצע את המעבר החד מאנדרואיד לאייפון, ואילו השני ביצע את המעבר ההפוך מאייפון לאנדרואיד.

קרא עוד »

מחקר חדש | טאבלטי האנדרואיד מדביקים את הקצב

כנראה שאפל הצליחה לשים לב בעצמה לעובדה זו, אחרת איך נסביר את השמועות על מחשב לוח קטן יותר שמיועד להתחרות באופן ישיר בדגמי הטאבלט הזולים של האנדרואיד? הרי בימיו של סטיב ג'ובס דיבורים מהסוג הזה כלל לא היו קיימים.

קרא עוד »