יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

אפסטור| המשחק Poker by Zynga עודכן לגרסה חדשה (7.91)

המשחק המצליח Poker by Zynga של חברת Zynga עודכן לגרסה חדשה שמספרה הוא (7.91). לכל מי שעדיין אינו מכיר את המשחק (אני מאמין שאין הרבה כאלה) להלן סקירה קצרה עליו. Poker by Zynga מאפשר לכם לשחק ברשת את משחק הטקסס "הולדם" אל מול מיליוני שחקנים מרחבי העולם וגם עם חבריכם מהפייסבוק.

קרא עוד »

אפסטור | המשחק Poker by Zynga עודכן לגרסה חדשה (7.8)

המשחק המצליח Poker by Zynga של חברת Zynga עודכן לגרסה חדשה שמספרה הוא (7.8). לכל מי שעדיין אינו מכיר את המשחק (אני מאמין שאין הרבה כאלה) להלן סקירה קצרה עליו. Poker by Zynga מאפשר לכם לשחק ברשת את משחק הטקסס "הולדם" אל מול מיליוני שחקנים מרחבי העולם.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Cheats for Draw Something – האפליקציה שתעזור לכם לגלות את המילה

משחק הציורים Draw Something הוא משחק שהצליח לשגע את כולם ועשה גלים בכל רחבי העולם, כך גם בארצנו. פעמים רבות כאשר אנו מקבלים ציור מחבר או מכל משתמש אחר, אנחנו לא בטוחים במילה אליה התכוון ואף מספר רב של פעמים מחליטים לוותר, לשבור את רצף הניחושים ולהתחיל את הכל מההתחלה.

קרא עוד »

Great Solitaire – משחק הסוליטר המצוין זוכה לעדכון גרסה

משחק הקלפים סוליטר מוכר וידוע לכולנו, אך משחק סוליטר המלווה אתגרים זה כבר משהו שיותר חדש ומעניין… כעת המשחק המעולה הזה זוכה לעדכון גרסה 1.8 המוקדש כולו לחג המולד.

קרא עוד »

!Great Solitaire – משחק סוליטר המצוין זוכה לעדכון גרסה

משחק הקלפים סוליטר מוכר וידוע לכולנו, אך משחק סוליטר המלווה אתגרים זה כבר משהו שיותר חדש ומעניין… כעת המשחק המעולה הזה זוכה לעדכון גרסה 1.7, וקשה לי להאמין בכל פעם מחדש שהוא ניתן להורדה בחינם.

קרא עוד »

עדכון גרסה למשחק הפוקר – Zynga Poker

Zynga Poker, הוא משחק הפוקר הכי פופולרי ב-Facebook ו-MySpace שזמין להורדה עבור מכשיר האייפון והאייפוד טאץ', וכעת המשחק יוצא עם עדכון גרסה שמספרה 5.9.

קרא עוד »

Zynga Poker – משחק הפוקר המפורסם כעת תואם גם את מכשיר האייפד

Zynga Poker, הוא משחק הפוקר הכי פופולרי ב-Facebook ו-MySpace שזמין להורדה עבור מכשיר האייפון והאייפוד טאץ', וכעת סוף סוף גם תואם את מכשיר האייפד.

קרא עוד »

סוליטייר – המשחק הפופולרי ביותר בגרסה קלאסית לאייפון!

משחקי הסוליטר השונים מבוססים על חבילת קלפים (ללא ג'וקר) כאשר סידור הקלפים מתבצע לפי מספר כרונולוגי מהקטן לגדול. כלומר יש קודם כל לשים מלך, ואז מלכה ואז נסיך ואז 10-2 ורק לבסוף אס. כאשר כל הקלפים מסודרים בטור (רצוי, כך המשחק יהיה יותר מסודר) יש לקחת אס של סדרה אחת ולהציב אותו באחד מהריבועים.

קרא עוד »