יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

אפל יוצאת עם פרסומות חדשות למכשיר ה-iPad

חברת אפל יוצאת בשתי פרסומות חדשות ומרגשות במיוחד למכשיר הiPad שלה, אשר מספרות סיפור אנושי מרגש דרך הטכנולוגיה של אפל. מדובר בשני סרטונים בני דקה כל אחד, אשר עושים שימוש במכשיר הiPad לשם מטרות שונות מהיומיום שלנו.

קרא עוד »

מה חדש בגרסת הבטא הרביעית של iOS 7.1

לפני כמה דקות דיווחנו לכם שגרסת הבטא הרביעה של ios 7.1 שוחררה למפתחים מספר הגרסה - 11D5134c, במידה ואתם מפתחים ומותקנת אצלכם גרסת הבטא השלישית תוכלו לבצע עדכון דרך OTA. או להוריד את הגרסה דרך מרכז המפתחים של אפל.

קרא עוד »

iPad Air | פירוקו לגורמים וחוות דעת

כצפוי, ה- iPad Air מצויד במצלמת iSight אחורית בעלת 5 מגה פיקסל, ובמצלמה קדמית גם FaceTime, בעלת 1.2 מגה פיקסל – שתי המצלמות אשר דומות מאוד לקודמותיהן. בוצע שינוי במיקום המיקרופון, אשר ניתן למצאו כעת בחלקו העליון של האייפד.

קרא עוד »

עדכון | איתור תחנת דלק זולה – FullTank

היא זכתה לעיצוב מודרני, ממשק נוח ופיצ׳רים חדשים. ב-FullTank 4 יש מידע על השרותים שניתנים בתחנה כמו פנצ׳ריה,שטיפה, חנות נוחות, מסעדה, ועוד׳.

קרא עוד »

אפל מפרסמת את המספרים המדהימים העומדים מאחורי המכירות של המכשירים החדשים

אפל הודיעה אתמול על שבירת שיא בחברת אפל על מכירתם של 9 מיליון מכשירי אייפון 5S ו אייפון 5C מיום שישי (יום השיווק בארה"ב).

קרא עוד »

ה iPhone 5s במבחני ה- Benchmark

כאשר אפל הכריזה בשבוע שעבר על ה iPhone 5s, אחד הדברים שמשך את תשומת הלב שלנו היה ארכיטקטורת ה 64-Bit של המעבד החדש ה A7. אבל חוץ ממסירת מידע מועט זה Apple כהרגלם די חתמו שפתיים ולא מסרו לנו מידע נוסף על אותו מעבד מופלא. כיום אנחנו יודעים קצת יותר על ה A7, ונדהמנו לדעת שהמעבד שעושה את העבודה ב iPhone 5s הוא מעבד דו-לבתי בעל מהירות של 1.3 GHz.

קרא עוד »

הפתעה ב iOS 7 GM פיצ'ר חדש באפלקציית הצילום המובנית

מציאת הפיצ'ר הזה מעניין משתי סיבות: האחת - מתאפשר לנו לשחק עם פיצ'ר שאמור להיות משוחרר רק עם יציאת ה iPhone 5s. שתיים, אפל מעולם לא ציינו שפיצ'ר זה יעבוד עם מכשירים אחרים. האתר מציין עם אלו מכשירים הפיצ'ר יעבוד:

קרא עוד »

IFA 2013 | סמסונג הכריזה על השעון החכם- Galaxy Gear

לאחר זמן ארוך של המתנה וציפייה גבוהה במיוחד, סמסונג סופסוף עלתה היום לבמת IFA 2013 בברלין והכריזה באופן רשמי על מספר מכשירים חדשים וביניהם נכלל גם הפאבלט המוצלח של החברה שזכה לשלל תשבוחות וזהו ה"גלקסי נוט 3" (Galaxy Note 3) ולצידו הוכרז גם השעון החכם של סמסונג- Galaxy Gear וגם דגם משופר ל"גלקסי נוט 10.1".

קרא עוד »