חדשות

חלל עבודה משותף ליזמי אפליקציות – משרדי אייכה

הטרנד של חללי עבודה ליזמי אפליקציות תפס תאוצה בשנים האחרונות והגיע גם לישראל. אותו טרנד הביא איתו שינוי בתפיסה וסגנון העבודה של פרילנסרים ויזמים.

קרא עוד »

כיצד תהפכו את האפליקציה שפיתחתם לסטארט אפ מצליח?

רבים חושבים כי מספיק שיפתחו אפליקציה טובה והדרך לסטארט אפ מצליח כבר תהיה פתוחה בפניהם, אך זה לא באמת נכון. לא תמיד האפליקציה מצליחה להגיע לחשיפה הרצויה, לקהל היעד הנכון או למשקיעים הטובים, בכדי שהיא תוכל להצליח, וגם אם הרעיון שעומד מאחורי האפליקציה שלכם גאוני באמת, עדיין לא תוכלו להיות בטוחים במאת האחוזים בהצלחה של הסטארט אפ שלכם.

קרא עוד »

Kado Wallet זכה בפרס אביזר המובייל הטכנולוגי המצטיין של פורטל Digital Trends בתערוכת MWC בברצלונה

חברת הסטארט אפ הישראלית Kado, שמפתחת טכנולוגיית טעינה חדשנית בעיצוב דק ביותר, זכתה בפרס אביזר המובייל הטכנולוגי המצטיין (Accessories: Top Tech of MWC 2017) של פורטל Digital Trends בתערוכת MWC בברצלונה. הפרס ניתן ל-Kado Wallet, מטען הקיר הדק בעולם, שמפתחת החברה למכשירי סמארטפון.

קרא עוד »

דגשים לפיתוח אפליקציה ובניית אתר מכירות מותאם לסמארטפון

מתכננים לפתח אפליקציות במכשיר הסמארטפון בקרוב? ישנן לא מעט אפשרויות לבנות אתרים ולפתח אפליקציות. בניית אתר מכירות יש להיעשות לאחר תחקיר מקיף.

קרא עוד »

הסטארט אפ הישראלי Kado גייס 1.2 מיליון דולר להשלמת פיתוח מטען הקיר הדק בעולם

חברת הסטארט אפ הישראלית (www.kado.tech), שמפתחת טכנולוגיית טעינה חדשנית בתצורה דקה ביותר, גייסה 1.2 מיליון דולר שיסייעו לה להשלים את הפיתוח של מטען הקיר הדק מסוגו בעולם. Kado צפויה להביא בקרוב לשוק שני מוצרים: הראשון הוא מטען קיר למכשירי סמארטפון וטאבלט הדק בעולם. המוצר השני הוא המטען המתקפל הראשון בעולם למחשבים ניידים. בסבב גיוס הסיד השתתפה קרן ההון סיכון AltaIR ...

קרא עוד »

הלוואות לעסקים קטנים בתחום פיתוח האפליקציות

העולם הטכנולוגי אינו נח ולו לרגע אחד על זרי הדפנה אלא ממשיך להתחדש בשינויים ותמורות ושלל אפליקציות חדשות מפציעות לחיינו ומאלצות אותנו לחשב מסלול מחדש- להתקדם הלאה.

קרא עוד »

חדשות | ה-AirPods צפויות לצאת לשוק השבוע

עכשיו אנחנו כבר יכולים לנשום ברווח הכי האוזניות צפויות ככול הנראה להיות זמינות לרכישה כבר בסופ"ש הקרוב

קרא עוד »

חדשות | "מעבדי אבטחה צפויים להיכלל בכל טלפון נייד ובכל מכשיר קצה של ה-IoT"

מעבדי מאובטחים צפויים להיכלל בכל טלפון נייד ובכל מכשיר קצה של ה-IoT (האינטרנט של הדברים – Internet of Things). כך מעריכה אנג'לה ראוצ'ר, מנהלת קו מוצרים של מעבדי ARC בסינופסיס העולמית.

קרא עוד »