יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

5 אפליקציות שימושיות למי שטס לחו"ל

טיסה לחו"ל יכולה להיות עסק מורכב למדי וכמובן די יקר. לצורך נסיעה מוצלחת יש צורך לבצע כמה וכמה צעדים באופן אופטימלי – למשל להזמין מלון לתאריכים המיועדים, לפעמים להזמין רכב, לתכנן מסלולים ולהכיר אטרקציות. כדי להפוך את הטיסה והטיול למוצלחים במיוחד, כדאי להיעזר באפליקציות שונות. ללא ספק, אפליקציה טובה שמאפשר לבצע השוואת טיסות תעזור מאוד, אך כדאי להשתמש גם באפליקציות נוספות. לפניכם 5 אפליקציות שימושיות במיוחד למי שטס לחו"ל:

קרא עוד »

5 אפליקציות שיסייעו לכם לחשב הוצאות

גם משקי בית רבים וגם לא מעט עסקים זקוקים לסיוע בחישוב ההוצאות שלהם. אמנם ישנן שלל הוצאות בלתי נמנעות, גם לאנשים פרטיים וגם מבחינת עסקים, ולעתים גם אין מנוס מחיפוש אחרי פתרונות מימון (וכשמדובר בסכומים גדולים, מומלץ לעשות זאת באמצעות מחשבון הלוואות לעסקים) - אבל בכל מקרה כדאי תמיד לעקוב אחרי ההוצאות ולבחון אילו מהן הכרחיות ואיפה ניתן לחסוך. בפרט מומלץ לבצע את הפעולה החיונית באמצעות אפליקציות שמסייעות לנו לשלוט בהוצאות ולא לתת להן לחרוג יתר על המידה מהרצוי.

קרא עוד »

5 אפליקציות לחובבות האופנה

חובבות האופנה (וגם חובבים, שהרי גם לא מעט גברים אוהבים לעקוב אחרי הטרנדים הלוהטים בכל הקשור לבגדים ואקססוריז, משתדלים לקחת חלק במסגרת אירועים כגון שבוע האופנה בחסות חברת גינדי ואירועים בולטים אחרים בתחום וכמובן להתלבש בשיא הסטייל) עובדות קשה: לא קל להישאר מעודכנים בכל המגמות האופנתיות, להכיר את כל הקולקציות החדשות ותמיד תמיד להיראות כמו דמות ממגזין עיצוב נחשב. כדי ...

קרא עוד »

מהן האפליקציות הטובות בשוק בנושא משכנתא?

לקיחת משכנתא היא מהלך כלכלי מורכב במיוחד, כך שבאופן טבעי רובנו חוששים מאוד - שמא לא בחרנו נכון מבין כל המשכנתאות המוצעות ע"י הגופים השונים, שאולי אנחנו לא מתנהלים נכון לאורך השנים (כשלמשל מצטבר אצלנו סכום כסף גדול ונשאלת השאלה האם כדאי לסלק חלק מההלוואה או שמוטב דווקא להשאיר אותה כפי שהיא) וגם הסיכוי שלא יהיה לנו מספיק כסף בחשבון הבנק כשיורד ממנו ההחזר רק כי שכחנו לבצע הפקדה מדירה שינה מעינינו.

קרא עוד »

5 אפליקציות שיסייעו לכם לארגן כל אירוע

כולנו אוהבים להשתתף באירועים, בין אם פרטיים ובין אם עסקיים, אבל ארגון אירוע הוא לא רק מקור לנחת וסיפוק אחרי שהוא מסתיים בהצלחה אלא גם ללא מעט טרדות ולחץ עד לאותם רגעי נחת וסיפוק. למזלם של מארגני האירועים ישנן כמה וכמה אפליקציות שיכולות לסייע להם ליצור אירוע מושלם, והנה 5 מהבולטות שבהן:

קרא עוד »

5 אפליקציות שיסייעו לכם לאתר אנשי מקצוע בתחומים שונים

האפליקציות נכנסו לחיינו לפני שנים לא רבות, אבל היום כבר קשה לנו לדמיין איך חיינו בלעדיהן. אחד התחומים שבהם אנחנו נעזרים ביישומונים הוא איתור אנשי מקצוע בתחומים שונים, ולפניכם 5 אפליקציות בולטות בקטגוריה זו:

קרא עוד »

האפליקציות שיסייעו לכם לנהל את החשבונות

אמנם הבנקים משקיעים משאבים רבים בלמתג את עצמם כידידותיים ללקוחותיהם וכמי שעושים הכל, ובפרט במרחב הדיגיטלי, כדי לסייע לנו לנהל את חשבון הבנק באופן מושכל - אבל כדאי להיעזר גם באפליקציות של גורמים חיצוניים ואובייקטיביים.

קרא עוד »

5 אפליקציות ותוכנות שימושיות לניהול עסקים קטנים

ניהול עסק קטן יכול להיות כאב ראש גדול, ובמיוחד אם בעל העסק נדרש לעשות הכל בכוחות עצמו. על-מנת להבטיח התנהלות יעילה ובעיקר להשאיר מספיק זמן פנוי כדי למתן השירות או ייצור המוצרים, כדאי להיעזר ב-5 האפליקציות והתוכנות הבאות:

קרא עוד »