יום ראשון , ספטמבר 24 2017

חדשות

5 אפליקציות לחובבות האופנה

חובבות האופנה (וגם חובבים, שהרי גם לא מעט גברים אוהבים לעקוב אחרי הטרנדים הלוהטים בכל הקשור לבגדים ואקססוריז, משתדלים לקחת חלק במסגרת אירועים כגון שבוע האופנה בחסות חברת גינדי ואירועים בולטים אחרים בתחום וכמובן להתלבש בשיא הסטייל) עובדות קשה: לא קל להישאר מעודכנים בכל המגמות האופנתיות, להכיר את כל הקולקציות החדשות ותמיד תמיד להיראות כמו דמות ממגזין עיצוב נחשב. כדי ...

קרא עוד »

מהן האפליקציות הטובות בשוק בנושא משכנתא?

לקיחת משכנתא היא מהלך כלכלי מורכב במיוחד, כך שבאופן טבעי רובנו חוששים מאוד - שמא לא בחרנו נכון מבין כל המשכנתאות המוצעות ע"י הגופים השונים, שאולי אנחנו לא מתנהלים נכון לאורך השנים (כשלמשל מצטבר אצלנו סכום כסף גדול ונשאלת השאלה האם כדאי לסלק חלק מההלוואה או שמוטב דווקא להשאיר אותה כפי שהיא) וגם הסיכוי שלא יהיה לנו מספיק כסף בחשבון הבנק כשיורד ממנו ההחזר רק כי שכחנו לבצע הפקדה מדירה שינה מעינינו.

קרא עוד »

5 אפליקציות שיסייעו לכם לארגן כל אירוע

כולנו אוהבים להשתתף באירועים, בין אם פרטיים ובין אם עסקיים, אבל ארגון אירוע הוא לא רק מקור לנחת וסיפוק אחרי שהוא מסתיים בהצלחה אלא גם ללא מעט טרדות ולחץ עד לאותם רגעי נחת וסיפוק. למזלם של מארגני האירועים ישנן כמה וכמה אפליקציות שיכולות לסייע להם ליצור אירוע מושלם, והנה 5 מהבולטות שבהן:

קרא עוד »

5 אפליקציות שיסייעו לכם לאתר אנשי מקצוע בתחומים שונים

האפליקציות נכנסו לחיינו לפני שנים לא רבות, אבל היום כבר קשה לנו לדמיין איך חיינו בלעדיהן. אחד התחומים שבהם אנחנו נעזרים ביישומונים הוא איתור אנשי מקצוע בתחומים שונים, ולפניכם 5 אפליקציות בולטות בקטגוריה זו:

קרא עוד »

האפליקציות שיסייעו לכם לנהל את החשבונות

אמנם הבנקים משקיעים משאבים רבים בלמתג את עצמם כידידותיים ללקוחותיהם וכמי שעושים הכל, ובפרט במרחב הדיגיטלי, כדי לסייע לנו לנהל את חשבון הבנק באופן מושכל - אבל כדאי להיעזר גם באפליקציות של גורמים חיצוניים ואובייקטיביים.

קרא עוד »

5 אפליקציות ותוכנות שימושיות לניהול עסקים קטנים

ניהול עסק קטן יכול להיות כאב ראש גדול, ובמיוחד אם בעל העסק נדרש לעשות הכל בכוחות עצמו. על-מנת להבטיח התנהלות יעילה ובעיקר להשאיר מספיק זמן פנוי כדי למתן השירות או ייצור המוצרים, כדאי להיעזר ב-5 האפליקציות והתוכנות הבאות:

קרא עוד »

אפליקציות DIY שיהפכו אתכם למומחים

עשה זאת בעצמך, או בשם המוכר יותר DIY, הוא תחביב מתגמל מאוד שמספק לנו גם פריטים חיוניים שונים, גם נחת בזכות העובדה שיצרנו אותם בעצמנו וגם חיסכון בכסף בזכות העובדה שלא נאלצנו להזמין אנשי מקצוע. אבל לא כל מי שיש לו סט כלי עבודה, ואפילו אם הוא עשיר במיוחד, יודע איך לנצל אותו לטובת מלאכות שונות - למרבה המזל עולם האפליקציות, שלא מפסיק לצמוח, מציע לנו פתרונות גם למצב הזה בזכות אפליקציות DIY שאיתן כל חובבן הופך תוך פרק זמן קצר למומחה.

קרא עוד »

מהן האפליקציות שימליצו לכם היכן לבצע קניות?

כולנו מודעים ליוקר המחיה הגבוה בארץ, ולחשיבות הרבה במיוחד של ביצוע סקר שוק מקיף לפני כל קנייה, כך שלא נגלה מאוחר מדי ששילמנו מחיר מופרז על פריט כזה או אחר - בין אם ביצענו קנייה אונליין באתר יקר, בין אם הגענו אל חנות כלי עבודה שמחירי המשחזות והמקדחות בה גבוהים במיוחד ובין אם מדובר על כרטיסי טיסה לחו"ל ואז ההנאה מהחופשה נפגמת בגלל התחושה שיצאנו פראיירים.

קרא עוד »