חדשות

דגשים לפיתוח אפליקציה ובניית אתר מכירות מותאם לסמארטפון

מתכננים לפתח אפליקציות במכשיר הסמארטפון בקרוב? ישנן לא מעט אפשרויות לבנות אתרים ולפתח אפליקציות. בניית אתר מכירות יש להיעשות לאחר תחקיר מקיף.

קרא עוד »

הסטארט אפ הישראלי Kado גייס 1.2 מיליון דולר להשלמת פיתוח מטען הקיר הדק בעולם

חברת הסטארט אפ הישראלית (www.kado.tech), שמפתחת טכנולוגיית טעינה חדשנית בתצורה דקה ביותר, גייסה 1.2 מיליון דולר שיסייעו לה להשלים את הפיתוח של מטען הקיר הדק מסוגו בעולם. Kado צפויה להביא בקרוב לשוק שני מוצרים: הראשון הוא מטען קיר למכשירי סמארטפון וטאבלט הדק בעולם. המוצר השני הוא המטען המתקפל הראשון בעולם למחשבים ניידים. בסבב גיוס הסיד השתתפה קרן ההון סיכון AltaIR ...

קרא עוד »

הלוואות לעסקים קטנים בתחום פיתוח האפליקציות

העולם הטכנולוגי אינו נח ולו לרגע אחד על זרי הדפנה אלא ממשיך להתחדש בשינויים ותמורות ושלל אפליקציות חדשות מפציעות לחיינו ומאלצות אותנו לחשב מסלול מחדש- להתקדם הלאה.

קרא עוד »

חדשות | ה-AirPods צפויות לצאת לשוק השבוע

עכשיו אנחנו כבר יכולים לנשום ברווח הכי האוזניות צפויות ככול הנראה להיות זמינות לרכישה כבר בסופ"ש הקרוב

קרא עוד »

חדשות | "מעבדי אבטחה צפויים להיכלל בכל טלפון נייד ובכל מכשיר קצה של ה-IoT"

מעבדי מאובטחים צפויים להיכלל בכל טלפון נייד ובכל מכשיר קצה של ה-IoT (האינטרנט של הדברים – Internet of Things). כך מעריכה אנג'לה ראוצ'ר, מנהלת קו מוצרים של מעבדי ARC בסינופסיס העולמית.

קרא עוד »

הודעה לגולשים – האתר iPhoneil.net יחזור לפעילות בצאת יום הכיפורים

הודעה לגולשים – האתר iPhoneil.net יחזור לפעילות בצאת יום הכיפורים

קרא עוד »

חג שמח ושנה טובה:)

בברכת שנה טובה לכל גולשי האתר

קרא עוד »

iOS 10 | פיצ'רים מדליקים לאפליקציית ההודעות, אבל לא רק

אז מה היה לנו בעדכון של מערכת ההפעלה החדשה? למי שטרם הוריד את העדכון יכול לעשות זאת מהגדרות המכשיר, עדכון המכשיר לוקח כשעה וחצי לערך ולכן יש להיערך בהתאם. כמו כן, כדאי להתקין את הגרסה באמצעות האייטונס לאחר שגל המשדרגים השונים דיווחו כי חלק מהמכשירים ננעלו בעת השדרוג.

קרא עוד »