יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

אפל יוצאת עם פרסומות חדשות למכשיר ה-iPad

חברת אפל יוצאת בשתי פרסומות חדשות ומרגשות במיוחד למכשיר הiPad שלה, אשר מספרות סיפור אנושי מרגש דרך הטכנולוגיה של אפל. מדובר בשני סרטונים בני דקה כל אחד, אשר עושים שימוש במכשיר הiPad לשם מטרות שונות מהיומיום שלנו.

קרא עוד »

iPad Air | פירוקו לגורמים וחוות דעת

כצפוי, ה- iPad Air מצויד במצלמת iSight אחורית בעלת 5 מגה פיקסל, ובמצלמה קדמית גם FaceTime, בעלת 1.2 מגה פיקסל – שתי המצלמות אשר דומות מאוד לקודמותיהן. בוצע שינוי במיקום המיקרופון, אשר ניתן למצאו כעת בחלקו העליון של האייפד.

קרא עוד »

אפל מפרסמת את המספרים המדהימים העומדים מאחורי המכירות של המכשירים החדשים

אפל הודיעה אתמול על שבירת שיא בחברת אפל על מכירתם של 9 מיליון מכשירי אייפון 5S ו אייפון 5C מיום שישי (יום השיווק בארה"ב).

קרא עוד »

ה iPhone 5s במבחני ה- Benchmark

כאשר אפל הכריזה בשבוע שעבר על ה iPhone 5s, אחד הדברים שמשך את תשומת הלב שלנו היה ארכיטקטורת ה 64-Bit של המעבד החדש ה A7. אבל חוץ ממסירת מידע מועט זה Apple כהרגלם די חתמו שפתיים ולא מסרו לנו מידע נוסף על אותו מעבד מופלא. כיום אנחנו יודעים קצת יותר על ה A7, ונדהמנו לדעת שהמעבד שעושה את העבודה ב iPhone 5s הוא מעבד דו-לבתי בעל מהירות של 1.3 GHz.

קרא עוד »

הפתעה ב iOS 7 GM פיצ'ר חדש באפלקציית הצילום המובנית

מציאת הפיצ'ר הזה מעניין משתי סיבות: האחת - מתאפשר לנו לשחק עם פיצ'ר שאמור להיות משוחרר רק עם יציאת ה iPhone 5s. שתיים, אפל מעולם לא ציינו שפיצ'ר זה יעבוד עם מכשירים אחרים. האתר מציין עם אלו מכשירים הפיצ'ר יעבוד:

קרא עוד »

הכיסוי האחורי של הדור הבא של האייפד מיני מופיע שוב בתמונות חדשות

למרות ששום מידע נוסף לא פורסם חוץ מהתמונות נראה כי המראה החיצוני של האייפד מיני דומה לקודמו. הדבר מאושר על ידי פרסומים קודמים של האייפד והאייפד מיני שבשתיהן האייפד מיני נראה דומה לתמונות הנ"ל.

קרא עוד »

ספיישל חזרה ללימודים | iTalmid

אחרי חופש ארוך מלא שמש וים, הגיע הזמן לחזור לספסל הלימודים. כדי לעזור לכם לעבור את השנה הקרובה בשלום, זה הזמן להוריד את אפליקציית iTalmid. האפליקציה מרכזת היקף רחב של חומרים הכרחיים לתלמידים והכל במרחק לחיצה.

קרא עוד »

הפכו את האייפד לקנבס האישי שלכם

החברה Wacom בונה בשבילכם את העט המושלם-Intuos Creative Stylus, העט שיגרום לכם לחשוב שאתם מציריים, כותבים, משרטטים על נייר בעזרת עט, עיפרון, או אפילו צבע כשבעצם מה שאתם עושים זה כותבים על האייפד שלכם בעזרת העט המופלא של Wacom.

קרא עוד »