יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

חדש באפסטור | Real Basketball – שחקו כדורסל בצורה האמתית ביותר

Real Basketball הינו משחק ממכר המיועד לאוהדי הכדורסל, המציע כמה אפשרויות משחק. ניתן לשחק כשחקן יחיד ( Singel player ) או בעזרת ריבוי משתתפים ( Multiplayer ). כמו רוב משחקי הכדורסל, גם משחק זה הינו משחק מהנה שבו תוכל להפגין את כישורי הקליעה שלכם!

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Riptide GP – נצחו במירוץ האופנועים

במשחק זה הנכם רוכבי אופנוע ים בתחרות שתצטרכו לנצח בה. ככל שתנצחו יותר פעמים המפות יתחלפו, יתווספו מכשולים חדשים והיריבים שלכם יהיו יותר מהירים. ככל שתהיו יותר טובים, כך תהיה לכם יותר אנרגיה ותהיו יותר מהירים.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Score! Classic Goals

אוהבים כדורגל? רוצים להבקיע גול לשוער הכי טוב? אם כך, זו בוודאי האפליקציה בשבילכם! נראה אתכם עוברים את כל הקבוצה שמולכם ומבקיעים גול! נראה לכם קל? תוכיחו... מדובר במשחק ממכר בעל גרפיקה מושקעת ביותר שלא יכול לשעמם אתכם ולו לרגע הקטן ביותר, במיוחד כשהוא זמין להורדה בחינם!

קרא עוד »

Real Football 2012 עודכן לגרסה חדשה כהכנה לאירו 2012

משחק הכדורגל Real Football מבית Gameloft חוזר בשנית בגרסתו לשנת 2012 וכעת הוא מהנה יותר מאי פעם ומה שעוד, הוא גם בחינם. המשחק החדש קיבל שלל עדכונים ותוספות חדשות אשר ייתנו לנו חווית כדורגל מעולה עבור מכשירי ה- iOS שלנו כהכנה ליורו 2012 שצפוי להתרחש השנה.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Lane Splitter – מלך האופונועים

מאז שחר ילדותי תמיד היה לי חלום לקנות אופנוע כבד, אך לצערי ההורים שלי לא ממש תמכו בצעד שכזה ולכן נאלצתי לוותר על הרעיון. עם המשחק הבא שמוצע בחינם לזמן מוגבל, אוכל שוב לחלום כאילו שאני קורע את הכביש!

קרא עוד »

BasketWorldCup | כדורסל נייד עכשיו בחינם לזמן מוגבל

כשאתם נמצאים באוטובוס, במטוס, במונית, מחכים למישהו או שסתם נמצאים ברחוב, תוכלו מעכשיו לשחק בכדורסל כדי להעביר את הזמן שלכם בכיף. משחק הכדורסל הפשוט הזה, מוצע להורדה כעת בחינם לזמן מוגבל, והוא אכן יעביר לכם את הזמן בצורה מהנה מאוד.

קרא עוד »

המשחק Ice Rage מתעדכן לגרסה חדשה – 2.1

המשחק, למי שאינו מכיר, הוא בעצם משחק הוקי קרח פשוט עם הדמויות המוכרות מהמשחקים שהוזכרו. תוכלו לבחור מבין 9 שחקנים אנושיים שונים ואם זה לא מספיק יש עוד דמויות כמו סנטה המהיר או Enviro-Bear.

קרא עוד »

חברת EA מציעה מבצעים מטורפים לקראת יום הנשיא

לקראת יום הנשיא שנחגג כיום בארה"ב, חברת EA עורכת מבצעים מטורפים על חלק גדול מאוד מהמשחקים שלה. רוב המשחקים מוצעים במחיר מגוחך של 0.99$ בעוד שאחרים מוצעים אפילו בחינם. אין ספק שכדאי למהר ולנצל את המבצע המטורף הזה כל עוד אפשר. אנו מציעים לרוץ עכשיו ולחטוף את המשחק הספציפי הזה שתמיד רציתם כל עוד הוא מקוטלג עדיין תחת המבצע המטורף הזה.

קרא עוד »