יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

The Badge | סקירה מלאה על מכשיר ה-Sumsung Galaxy S5

סקירה מקיפה על מכשיר הדגל החדש של סמסונג הגלקסי S5.

קרא עוד »

iTools | איך להעלות שירים לאייפון ולהישאר שפויים…

זה התחיל מהודעות מלחיצות, שהאיצו בי לשדרג את מערכת ההפעלה של המכשיר שלי, זה נמשך בניסיונות כושלים להבין היכן מופיעה התיקייה של האייפון, והסתיים במפח נפש כשהבנתי סוף כל סוף שהתיקייה הנחמדה שנפתחה כמו קסם מכילה רק תמונות, ובעצם אין לי שום דרך להגיע לתיקיית השירים...

קרא עוד »

פינת הטיוב | אייפון 5 – היישר מהקופסה

24 שעות אחרי יציאתו הרשמית של האייפון 5 לחנויות בארה"ב, והנה הוא כבר בהישג ידם של מי שחופץ במכשיר החדש והמעוצב בצורה מדהימה להפליא. גם אנחנו כבר הנחנו את ידינו על מכשיר האייפון 5, והנה עכשיו עוד קצת פרטים על המכשיר ממש מהקופסה.

קרא עוד »

וידאו | צפו במצלמה של האייפד החדש בפעולה

סוקר הוידאו החביב עלי, ואני מקווה שלאט לאט אני אגרום לו להתחבב גם עליכם, SoldierKnowsBest, עבד קשה הלילה. הוא הלך לעמוד מס' שעות בתור באחת מחנויות וול-מארט, אשר היו הראשונים למכור את האייפד החדש כבר ב-12 בלילה,

קרא עוד »

iDrive Online Backup | תחליף ל- iCloud לגרסאות iOS 4 ומעלה

לא מזמן סיקרנו בפניכם את האפליקציה מספר 1 לגיבוי אנשי הקשר במכשיר שלכם. כעת ברצוני לסקר בעבורכם אפליקציה נוספת של אותה החברה, המתיימרת לגבות לכם על שרתיה גם את התמונות, סרטוני הוידאו, המסמכים החשובים שלכם.

קרא עוד »

iFixit | האפליקציה של האתר הרשמי iFixit – עשו זאת בעצמכם

האפליקציה הבאה הינה אפליקציית הבית של האתר המפורסם והמוכר כבר לכולנו - iFixit, אותו אתר העוסק בעיקר במדריכים לתיקונים העוסקים במוצרי אפל השונים אך לא רק, באתר ובאפליקציה כאחד, תוכלו למצוא אלפי מדריכים לתיקונים של מוצרי החשמל השונים.

קרא עוד »

טיפ | כיצד להשתמש בפיצ'ר ה – File Sharing לגרסאות 4.0 ומעלה

בגרסה 4.0 של ה- iOS עבור מכשירי ה- iDevice השונים, הוכנסו כמה פיצ'רים מדליקים ושימושיים כאחד, פיצ'רים שכללו בין היתר את המולטי טאסקינג, תיקיות, פוקוס אוטומטי באפליקציית הצילום ופיצ'רים רבים נוספים, אך פיצ'ר אחד מאוד חשוב והכרחי, הצליח איכשהו להיעלם מאור הזרקורים.

קרא עוד »

מדריך | מדריך הוידאו המלא על התוסף הנלווה (או הבודד) Activator

במדריך הוידאו הבא אסקר בעבורכם את התוסף Activator, התוסף זמין להורדה בחינם מהסידיה וקרוב לוודאי שהוא כבר מותקן אצל רובכם במידה והתקנתם את אחד התוספים הבאים כמו למשל: SBSettings, Display Recorder, Multi Cleaner.

קרא עוד »