יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

I Pop U | משחק מחשבה חדש בפיתוח ישראלי

חברת 3KOF Studio הישראלית שהציגה בפנינו משחקי חשיבה מקוריים כגון: Open your eyes,One=Nine, Soulz, ו-Webz מוציאה כעת משחק מחשבה חדש העונה לשם I Pop U.

קרא עוד »

baby touch it – משחק "סיימון" לפעוטות בחינם

אני בספק אם יש מישהו שאינו מכיר את משחק ה"סיימון" הידוע והוותיק, משחק שכל כך אהבנו לשחק בילדותנו ונחשב אז לשיא הטכנולוגיה במשחקי הזיכרון. כעת הוא מוצג לכם בגרסת הפעוטות ומוצע להורדה בחינם מחנות האפסטור.

קרא עוד »

אפסטור | המילים הראשונות שלי – אפליקציה חובה לכל ילד

האפליקציה "המילים הראשונות שלי" הינה אפליקציה לתינוקות התורמת להתפתחות הילד באמצעות עידוד החשיבה על-ידי מגוון גירויים ויזואליים וקוליים, וזאת במקביל להעשרת אוצר המילים. (האפליקציה מומלצת לגילאי 6 חודשים עד 3 שנים).

קרא עוד »

המשחק Tilt & Sprout עודכן לגרסה חדשה (1.4)

מאז שחרורו, Tilt & Sprout עבר מספר עדכונים. הגרסה האחרונה (1.4) מוסיפה גרפיקת רטינה ותמיכה באייפון 5, אשר הופכים את הכותר למושלם, במיוחד אם אתם רוצים לבדוק את המסך הארוך והחדש של האייפון 5.

קרא עוד »

הגרלה נושאת פרסים והפעם למשחק – הכנפיים של אלי

צוות האתר בשיתוף עם המפתח דניאל זוננפלד חברו יחד על מנת לאפשר לכם לזכות ב-10 קודים בחינם לאפליקציה "הכנפיים של אלי" (מדובר על 5 קודים למכשיר האייפון ו-5 קודים למכשיר האייפד). הכנפיים של אלי זה משחק ציור ייחודי שבו הילדים יכולים לצייר על כנפיהם של חיות אשר צוחקות, מעודדות ומגיבות לפעילות הילד.

קרא עוד »

חדש באפסטור | הכנפיים של אלי

הכנפיים של אלי הוא משחק ציור ייחודי שבו הילדים יכולים לצייר על כנפיהם של חיות אשר צוחקות, מעודדות ומגיבות לפעילות הילד. בשביל להתחיל לצייר, כל מה שיש לעשות הוא לבחור בצבע ולהתחיל לצייר. ציור על כנף אחת, יוצר העתק זהה על הכנף השנייה.

קרא עוד »

במיוחד לחופשת הקיץ – בית בובות לילדים לאייפד בחינם

חופשת הקיץ כבר נפתחה וחוץ מקייטנות, משחקי קופסה, קצת ספרים וטלוויזיה אני מוצאת את עצמי מחפשת לשתי הבנות שלי בנות ה-8 וה-4 משחקים מעניינים לאייפד ולאייפון שיצליחו להעביר להן את הזמן (קצת יותר מ-5 דקות ;)) והיום נתקלתי ב-2 משחקי "בית בובות" שהצליחו להעסיק ולעניין אותן להרבה זמן.

קרא עוד »

סיקור | המשחק Where's My Perry? מבית Walt Disney

פרי (Perry) הוא יצור דו-חיים, יונק של פעולה. הוא בעל רגליים שטוחות עם מעט פרווה שלעולם לא נרתע מהמערכה. יש לו כשרון פשוט מטורף, זנב של בונה וכשנשים שומעות אותו מגרגר הן מתעלפות.

קרא עוד »