יום שישי , נובמבר 24 2017

Blog Archives

אפל יוצאת עם פרסומות חדשות למכשיר ה-iPad

חברת אפל יוצאת בשתי פרסומות חדשות ומרגשות במיוחד למכשיר הiPad שלה, אשר מספרות סיפור אנושי מרגש דרך הטכנולוגיה של אפל. מדובר בשני סרטונים בני דקה כל אחד, אשר עושים שימוש במכשיר הiPad לשם מטרות שונות מהיומיום שלנו.

קרא עוד »

iPad Air | פירוקו לגורמים וחוות דעת

כצפוי, ה- iPad Air מצויד במצלמת iSight אחורית בעלת 5 מגה פיקסל, ובמצלמה קדמית גם FaceTime, בעלת 1.2 מגה פיקסל – שתי המצלמות אשר דומות מאוד לקודמותיהן. בוצע שינוי במיקום המיקרופון, אשר ניתן למצאו כעת בחלקו העליון של האייפד.

קרא עוד »

הפכו את האייפד לקנבס האישי שלכם

החברה Wacom בונה בשבילכם את העט המושלם-Intuos Creative Stylus, העט שיגרום לכם לחשוב שאתם מציריים, כותבים, משרטטים על נייר בעזרת עט, עיפרון, או אפילו צבע כשבעצם מה שאתם עושים זה כותבים על האייפד שלכם בעזרת העט המופלא של Wacom.

קרא עוד »

דעה | אייפד מיני ואייפד 4 – האם כדאי להשתדרג?

רק מכיוון שאפל השיקה את המוצרים האלה אין זה אומר שאתם צריכים לרוץ לחנויות ולרכוש אותם כבר עכשיו. זה אמנם נשמע קצת משוגע, במיוחד כשאמרה כמו זו מגיעה מאחד האתרים הגדולים בארץ שחובב את מוצרי אפל השונים, אך זה רק יכול להדגיש לכם עד כמה הדבר עשוי להיות נכון.

קרא עוד »

האייפד 4 מדהים אותנו עם חומרתו החדשה

כפי שניתן לראות בתמונות, אפל אכן חיזקה את הדור החדש של האייפד ולפי דיווחים, המכשיר כולל את אותה כמות זיכרון ראם שהייתה בדור הקודם: 1GB של זיכרון ראם ואת מעבד ה- A6X שרץ במהירות שעון של 1.4Ghz.

קרא עוד »

השוואת מהירות | מבחן הפעלה (Boot) בין האייפד 3 לבין הסורפייס (Surface) החדש של מיקרוסופט

במבחן הבא שנערך על-ידי ג'ף בנג'מין מ- iDownloadblog, הודלקו שני המכשירים (האייפד 3 והסורפייס) באותו הזמן בדיוק, כשהמטרה העיקרית הייתה לבחון מי מהם עולה מהר יותר.

קרא עוד »

שמועה | תמונות נוספות של האייפד מיני

העיצוב של האייפד המוצג בתמונות תואם היטב את מה שכבר שמענו וראינו עד כה עם לוחות דקים יותר בצד, לוחית אחורית שעשויה מאלומיניום ואיזה חור מוזר במרכז החלק העליון של הישבן במכשיר האייפד המוצג בתמונות.

קרא עוד »

טעימה מ- iOS 6 – סירי לאייפד

זה לא רק שסירי באייפד תקבל כמעט את כל הפונקציות אשר כבר זמינות בסירי באייפון, אלא שהיא גם תקבל את הפיצ'רים החדשים שיש ל- iOS 6 להציע כגון: תוצאות הספורט, מידע על סרטים, הזמנות ממסעדות, שיתוף בפייסבוק וטוויטר והפעלת אפליקציות.

קרא עוד »