יום שישי , אוקטובר 20 2017

חינמים

Bingo – משחק בינגו לאייפון ולאייפד

מי מאיתנו לא מכיר את משחק הבינגו...?! ולמי שעדיין אינו מכיר, מדובר במשחק מזל שבו אתם רוכשים כרטיסים עם מספרים, הכרוז מכריז בכל פעם על מספר ועליכם להגיע לרצף על מנת שתוכלו לצעוק בינגו. כך גם מתנהל המשחק הזה שיצא לחנות האפסטור בחודש נובמבר ומביא איתו כעת עדכון גרסה.

קרא עוד »

חדש באפסטור – לק בסטייל

כל הטכניקות והשיטות למריחת לק שרצית לדעת לעשות עכשיו באפליקציה אחת!

קרא עוד »

האפליקציה Talking Tom Cat 2 עודכנה לגרסה חדשה (3.1)

מי מאיתנו לא זכה עוד להכיר את אפליקציית החתול המדבר ושמו טום. ולמי שבכל זאת לא מכיר, החתול טום יאזין לדבריכם ויחזור עליהם כפי שנאמרו בצורה מצחיקה, בקול של חתול. כעת האפליקציה הזו מקבלת עדכון גרסה (3.1).

קרא עוד »

המשחק MonstAir Hockey עודכן לגרסה חדשה (1.1)

לפני מספר חודשים דיווחתי לכם כי חברת הסטארט-אפ הישראלית Nextends של אלעד עמית וינון לן השיקה משחק הוקי אוויר בשם 'MonstAir Hockey' למכשירי ה-iOS. כעת, המשחק זוכה לעדכון גרסה ראשוני!

קרא עוד »

עדכון גרסה לאפליקציית ערוץ המדיה שלכם – Mobli

Mobli למי שעדיין לא הספיק להכיר, היא אפליקציה בפיתוח ישראלי שיצאה כבר לפני כשנה לחנות האפסטור. מסתבר שהצליחה מאז לעשות הרבה גלים ברחבי העולם ואף מציעה תחליף מעולה לאפליקציית האינסטגרם הידועה, אולי גם מעצם העובדה שכמה מפורסמים האמינו והחליטו להשקיע באפליקציה זו כגון: ליאונרדו דיקפריו, טובי מגווייר, רוכב האופניים לאנס ארמסטרונג ועוד, או אולי משום שפשוט מדובר באפליקציה ממש ממש טובה. כעת האפליקציה עודכנה לגרסה חדשה שמספרה הוא (2.07.431218).

קרא עוד »

האפליקציה ShopEat עודכנה לגרסה חדשה (3.5)

בחברה גאים לבשר לכם שקהילת משתמשי "שופאיט" מונה כבר למעלה מ- 10,000 משתמשים פעילים. החברה מודה לכולם על התמיכה ועל הרעיונות לשיפורים שאת חלקם תוכלו כבר למצוא בגרסה זו.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Tiled – יצירת תמונות קולאז' מדהימות

נושא תמונות הקולאז' הוא בהחלט נושא חזק מאוד בתחום העיצוב ועריכה, חזק כל כך עד שמפתחי האפליקציות בנו אפליקציות המאפשרות ליצור תמונות קולאז' כמעט לכל פלטפורמה אפשרית. בין אם זה המחשב השולחני ובין אם זה המכשיר הנייד שלנו. האפליקציה Tiled, מאפשרת לכם ליצור תמונות קולאז' מרהיבות בזמן קצוב של מספר שניות.

קרא עוד »

חינם לזמן מוגבל | Tiny Troopers – הרגו את כל אויביכם והובילו את חייליכם לניצחון

מדי פעם ופעם מתווספות עוד ועוד אפליקציות למאגר "החינם לזמן מוגבל", וכעת המשחק Tiny Troopers אשר פותח על ידי חברת Chillingo מוצע להורדה בחינם לזמן מוגבל, במקום תג מחיר המשחק המקורי

קרא עוד »